Вівторок, 22.09.2020, 16:18

Атестація закладу

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради №116 від 21.05.2015 року "Про результати державної атестації Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Кузнецовської міської ради Рівненської області" навчальний заклад визнано атестованим.

Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація