Вівторок, 22.09.2020, 16:57
Вітаю Вас Гость | RSS

Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Меню сайту
Наше опитування
Ваше відношення до введення шкільної форми
Всього відповідей: 235
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хто сьогодні був?

Договір на харчування

 

Договір №

на здійснення організації гарячого харчування учня

класу  _________

школи  № _______

м. Вараш  Рівненської області

на  2019 навчальний рік

 

м.Вараш                                                                                                                                                        ______________________  2019  року

 

________________________________________________________________________________________________________,

надалі  – “Замовник”, що є законним представником учня___________________________________________ _______________________________________________________________    класу ______________  школи № _______________ ,            м. Вараш з однієї сторони та Товариство з обмеженою відповідальністю «Віртуоз ЛТД», в особі директора Кучеренка    Олександра Володимировича , що діє на підставі Статуту Товариства – надалі  “Виконавець”  з другої сторони, що разом іменуються сторони, уклали цей Договір про наступне:

 

1.Предмет договору:

1.1 У відповідності до умов даного договору та керуючись постановою Кабінету Міністрів України  від 22 листопада 2004 року №1591 “Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”  Виконавець  зобов’язується організувати гаряче харчування – надалі ”Послуга” учня________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________________,який навчається у класі _______ школи №______________  міста Вараш,  а Замовник  зобов’язується прийняти та оплатити надані послуги.

2. Порядок організації харчування.

2.1. Виконавець забезпечує здійснення щоденного харчування учня гарячими обідами в день його навчання у школі та є відповідальним за організацію харчування.

2.2. Виконавець забезпечує якісне харчування учня та виконання фізіологічних (медичних) норм харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 22.11.2004 року №1591 згідно з графіком, складеним дирекцією школи та затвердженим управлінням освіти.

2.3. Виконавець розробляє та погоджує з санітарно-епідеміологічною службою примірне двотижневе циклічне (сезонне) меню. Складає сезонне меню, виходячи з наявності продуктів, згідно з двотижневим меню.

2.4. Виконавець забезпечує постачання продуктів харчування, напівфабрикатів за цінами, які не перевищують середньостатистичну та моніторингову ціну  на товари  в Рівненській області. Несе відповідальність за безпеку і якість продуктів харчування та продовольчої сировини, готової продукції відповідно до Закону України “ Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини ”, інших  Законів України.

2.5. Виконавець забезпечує поставку в шкільні їдальні продуктів харчування, напівфабрикатів та продовольчої сировини з обов’язковою супроводжуючою документацією згідно чинного законодавства України.

2.6. Виконавець спільно з адміністрацією школи щоденно оформляє акти про надання послуг щодо організації гарячого харчування. Замовник делегує адміністрації школи право підписання зазначеного акту виконаних робіт щодо організації гарячого харчування.

2.7. Замовник своєчасно надає адміністрації школи інформацію про відсутність учня, а адміністрація школи щоденно з 8 год 00 хв. до 9 год 00 хв. надає Виконавцю інформацію щодо кількості учнів (з вказанням ПІБ учнів )для яких потрібно організувати гаряче харчування. За умови своєчасного надання інформації, невикористані в поточному місяці оплачені Замовником кошти на гаряче харчування переносяться на наступний місяць.

 

3.Умови оплати за організацію харчування учнів.

3.1. Ціни на харчовий раціон визначаються на період виконання даного Договору в гривня та становить 19 грн.14 коп. за 1 дітодень

3.2. Замовник зобов’язується щомісячно проводити попередню оплату місячного раціону харчування у строк не пізніше 5 числа поточного місяця,в якому надається послуга.

3.3. Розрахунковий період для сплати місячного раціону харчування один місяць.

3.4. Виконавець щомісячно складає та подає адміністрації школи загальний акт виконаних робіт.

3.5  При відсутності учня (хвороба,тощо) Виконавець повертає невикористані кошти Замовнику на його р/рахунок, вказаний в заяві Замовника на повернення коштів

3.6. Оплата витрат Виконавця Замовником проводиться Замовником на підставі повідомлення-рахунку на рахунок Виконавця :

п/р 26002362562вАТ “Райффайзен банк Аваль”

МФО 380805, код ЄДРПОУ 37433458

Призначення платежу: за організацію гарячого харчування учня ПІБ,школа №_________,клас _________

 

4.Відповідальність сторін.

4.1. Сторони несуть відповідальність за цим договором відповідно до чинного законодавства  України.

4.2. За порушення сторонами строків виконання зобов’язань винна сторона сплачує пеню у розмірі 1 відсотка вартості харчування за кожний день прострочення платежу.

4.3. Сплата  пені не звільняє сторону від виконання зобов’язань за цим договором.

 

5. Інші умови.

5.1. Договір набирає чинності з  __________________2017 р. та діє до 31.12.2017 року, а в частині взаєморозрахунків – до повного їх завершення.

5.2. Внесення доповнень до даного договору проводиться за погодженням сторін, що оформляються додатковими угодами.

5.3. Спірні питання, що виникають при виконанні цього Договору розглядається  в судовому порядку.

5.4. Договір складено у 2-х примірниках, що мають однакову юридичну силу.

 

6. Юридична адреса та банківські реквізити сторін.

 

Замовник:                                                       Виконавець:

 

ПІБ(батьків)____________________________                                                          ТОВ «Віртуоз ЛТД»

__________________________________________                                                   35431,Рівненська область,  

Адреса____________________________________                                                   Гощанський район,

__________________________________________                                                   с. Бабин, вул. Незалежності 9.

Тел.дом__________________________________                                                    р/рах 26002362562 в АТ «Райффайзен банк Аваль»

Тел. моб.__________________________________                                                  МФО 380805

 

Підпис___________

                                                                                                                            Директор ТОВ «Віртуоз ЛТД»

                                                                                                                            Кучеренко О. В.

 

 

завантажити

Герб школи
Запитай у Шевченка
Новини
Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація
Вхід на сайт
Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.

Сайт Вараської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
2020