П'ятница, 03.07.2020, 13:31

Новації ЗНО у деталях

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти уже повідомляв про новації зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), що чекають на учасників у 2018 році.

Найвагомішою зміною є те, що в тесті з іноземної мови з’являється нова частина - аудіювання, чи як ще його називають «Розуміння мови на слух». Фактично, це прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них у тестах з англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Звертаємо увагу, що з 20.11.2017 на сайті Українського центру оцінювання якості освіти усі охочі мають можливість ознайомитись із демонстраційним тестом ЗНО-2018 з іноземних мов, який вміщує завдання з аудіювання.

Додаткова інформація:

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

0322422660 – телефон гарячої лінії Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ - загальний форум порталу «Освіта Рівненщини»;

http://www.roippo.org.ua/ - сайт Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти).

Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація