Субота, 24.08.2019, 11:16

Як зробити урок цікавим, не витрачаючи зайвого часу на його підготовку

Головна мета вчителя — зробити кожен урок не тільки корисним та інформативним, а й цікавим. Для цього потрібен додатковий матеріал, який іноді важко знайти самостійно, бо його пошуки потребують багато часу, а брак часу — одна з найсуттєвих проблем сучасного вчителя.

Ми вирішили для Вас цю проблему!

У процесі створення підручників для 4 та 7 класів наші фахівці накопичили багато якісного навчального матеріалу, що відповідає новій програмі й може стати корисним складником ваших уроків.

Ви можете вже зараз, не чекаючи виходу підручників у світ, скористатися мультимедійними та інтерактивними матеріалами, які ми виклали у відкритий доступ на сайті interactive.ranok.com.ua

Завантажуйте та використовуйте онлайн безкоштовно:

презентації навчальні відеоматеріали відеодосліди
онлайн-тести додаткові наочні матеріали

з більшості предметів, які викладають у 4 та 7 класах.

Матеріали Ви знайдете за такими посиланнями:

для 4 класу

для 7 класу:

Ви знаєтесь на тому, як навчати; ми знаємо, як Вам у цьому допомогти.