Вівторок, 23.01.2018, 09:48

КУЗНЕЦОВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №5

(2016/2017 н.р.)

Наказ №196 від 01.09.2016

Книшук Віра Василівна, заступник директора школи з навчальної роботи--голова ради;

Мельнік Олександра Петрівна, вчитель української мови і літератури—секретар методичної ради;

члени ради:

Пашко Руслан Федорович, директор школи;

Ковальчук Зінаїда Петрівна, вчитель початкових класів, голова ПК школи;

Нестерчук Ольга Олександрівна, заступник директора школи з навчальної роботи;

Ходаріна Ірина Євгенівна, заступник директора школи з виховної роботи;

Дацька Людмила Іванівна, заступник директора школи з навчальної  роботи;

Коваленко Світлана Олексіївна,  вчитель української мови та літератури;

Лагута Олена Сергіївна, вчитель початкових класів;

Мороз Галина Василівна, вчитель  математики;

Турик Оесана Миколаївна, вчитель географії;

Мордас Тетяна Олексіївна, вчитель трудового навчання;

Зданько Галина Михайлівна, вчитель історії;

Тутевич Марія Павлівна, вчитель зарубіжної літератури;

Полюхович Любов Степанівна, вчитель фізичної культури.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ШКОЛИ:

• вивчення інноваційних педагогічних технологій та їх реалізація в освітньому процесі;
  • координація методичної роботи  шкільних методичних об'єднань, різних служб і підрозділів навчального закладу;
  • аналіз та узагальнення результатів методичної роботи педагогічних працівників.

План   роботи  ради

Відповідальні

ВЕРЕСЕНЬ

1

Організація методичної роботи в школі ( в рамках реалізації V етапу роботи над науково-методичною проблемною темою школи  «Створення умов для розвитку й самореалізації особистості  в умовах використання інноваційних технологій» та затвердження плану роботи методичної ради на 2016/2017 навчальний рік.

2

Схвалення планів роботи методичної ради, шкільних методичних об’єднань,  затвердження планів роботи творчих груп.

3

Затвердження науково-методичних проблемних тем роботи методичних  об'єднаннь учителів початкових класів.

4

Вивчення інструктивно-методичних рекомендацій  Міністерства освіти і   науки України та управління освіти виконавчого комітету  Кузнецовської міської ради  щодо організації   навчально-виховного                                                                                  процесу у загальноосвітніх навчальних закладах і вивчення  базових  дисциплін в школі.

5

Створення діагностичної групи. Розробка плану діагностики на 2016/2017 навчальний рік.

6

Проведення предметно- методичних тижнів. Погодження графіка.

7

Організація роботи щодо підготовки учнів до проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (шкільних і міських).

ЛИСТОПАД

2

Планування  проведення методичного тижня відкритих уроків «Творча  лабораторія вчителя».

3

Підготовка до проведення психолого-педагогічного консиліуму: «Інноваційні  форми адаптації  учнів 5-х класів до  навчання в основній школі.»

4

Про стан ведення шкільної документації вчителями, які викладають в 4, 7-х класах

Книшук В.В. Нестерчук О.О.

5

Про схвалення методичної розробки  «Впровадження здоров'язберігаючих технологій в навчально-виховний  процес в початковій школі» вчителя початкових класів Болкуневич Любові Миколаївни.

6

Організація  презентації  досвіду «Якість освіти як результат інноваційної  діяльності».

7

Ознайомлення з новинками науково – педагогічної, психологічної

та методичної літератури.

Павлусь Н.С.

ЛЮТИЙ

2

Аналіз результативності методичної роботи за І семестр та актуалізація завдань на ІІ семестр.

3

Підготовка узагальнених  матеріалів з досвіду роботи вчителів на міську ярмарку-конкурс педагогічної творчості.

4

Підготовка та проведення педагогічної ради  «Поєднання  інноваційних та традиційних форм і методів роботи у підвищенні якості навчально-виховного процесу. »

5

Про дотримання вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової, основної та старшої школи.

6

Організація повторення навчального матеріалу та підготовка учнів до ЗНО та державної підсумкової атестації.

КВІТЕНЬ

2

Удосконалення системи роботи з обдарованими дітьми.  Аналіз результативності  участі учнів у предметних олімпіадах, інтелектуально- творчих конкурсах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в МАН.

3

Підсумки атестації та проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників школи.

4

Підготовка і проведення  психолого-педагогічного семінару: «Сучасний урок – пошуки, проблеми, знахідки».

5

Підготовка та проведення педагогічної ради  «Ефективність шкільної методичної роботи в школі.»

Пашко Р.Ф.

6

Аналіз результатів діагностики методичних потреб учителів.

7

Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

Турик О.М.

ЧЕРВЕНЬ

2

Аналіз методичної роботи в школі за ІІ семестр.  Аналіз циклограми участі вчителів школи у методичній роботі протягом року.

3

Підсумки моніторингу навчального процесу за навчальний рік

4

Узагальнення методичних знахідок педагогічного колективу школи.

5

Обмін думками та пропозиціями  щодо планування методичної роботи на 2017-2018 навчальний рік.

Члени ради

Вітаємо вас на шкільному сайті!