Середа, 01.04.2020, 16:39

Методичні тижні

З 18.11. по 22.11.2019 в школі проведений методичний тиждень « Творча лабораторія вчителя». В рамках тижня педагогічні працівники школи провели відкриті заняття, творчі зустрічі, тренінги, обговорення проблем сучасної освіти.

Методичний тиждень у школі

17.02.—21.02. 2020.  в школі пройшов тиждень географії.

Під  час  його  проведення діти  збагатили свої знання,  розширили  свій  кругозір,  проявляли  ініціативу  й  самостійність, розвивали  індивідуальні  здібності,  вчилися  відстоювати свою точку зору.

До  уваги були представлені онлайн-вікторини,  географічні конкурси «Географія в цифрах» та «Відгадай країну світу за ребусом», географічний практикум «Цікавий світ географічних задач», інтелект-шоу «Чарівна скринька», віртуальні подорожі «Сім чудес Рівненщини» та «Україна з пташиного лету», географічні вітрила «Навколо світу за….80 хвилин», гра-конкурс «Шляхами Колумба», уроки з використанням ІКТ, цікаві  повідомлення, факти, конкурси  малюнків  та  міні-плакатів  певної  тематики.