Середа, 18.09.2019, 00:46

Методичні тижні

ПЛАН-ГРАФІК

З метою розвитку пізнавальних інтересів в галузі історичної науки, формування в учнів позитивного ставлення до вивчення суспільних предметів, у період з 29.01.по 02.02.2018 року у школі був проведений тиждень історії.        Тиждень історії пройшов під гаслом: «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?».

В день відкриття тижня у коридорі школи було оформлено виставку кращих малюнків учнів 5–11 класів «У світі історії». Було створено куточок, де експонувалися кращі реферати з історії. В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них історичні вікторини: інтелектуальна гра "Знайка" для 5-х класів, історичний турнір «Хочу все знати" у 6-их класах, цікаво та змістовно пройшов історичний марафон серед учнів 7-х класів (вчитель Клімкович Ю.Й.). Активність проявили учні 8-9-их класів при проведенні бесід про війну (вчитель Герасимчук Л.К.). Належний організаційний рівень, активну участь показали учні 10-11-их класів при проведенні заочних подорожей "Монументи бойової слави на Рівненщині" (вчитель Дідора Н.Ф.). Організовано, цікаво, змістовно проведено бесіди, диспути, уроки запитань та відповідей. Протягом тижня учні 11-Б класу виготовляли український історичний календар з датами, який був розміщений у фойє школи. Учні, батьки та гості мали можливість оглянути його продовж тижня.

Незабутні враження залишилися в учнів 6-х класів від заходу "Ніч в музеї" присвяченому Дню музеїв, який підготували члени краєзнавчого гуртка. Учні мали змогу торкатись до експонатів, перевдягатись в український національний одяг, послухати захоплюючі розповіді про відьмаків, чортів, русалок, домовиків, упирвів (вчитель Клімкович Ю.Й.). Була проведена цікава та захоплююча віртуальна екскурсія з учнями "Володимиреччина у роки ІІ Світової війни" (вчитель Герасимчук Л.К.). Проведений урок з елементами перегляду відеофільму "Пам'яті нескорених", який не залишив жодного учня байдужим до трагедії війни (вчитель Дідора Н.Ф.).

На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами, подяками, було визначено «юного історика» нашої школи.