П'ятница, 22.06.2018, 03:43
Вітаю Вас Гость | RSS

Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Меню сайту
Наше опитування
Ваше відношення до введення шкільної форми
Всього відповідей: 175
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хто сьогодні був?

Предметні олімпіади, МАН

 

Кількість призових місць, що вибороли учні школи у Всеукраїнських предметних олімпіадах  за 5 років.

 

Кіл. місць

Роки

 ІІ (міський) етап

всього

ІІІ (обласний) етап

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

2012/2013

6

11

7

24

1(ІІ), біологія 2(ІІІ) географія

2013/2014

1

7

17

25

 

2014/2015

4

6

9

19

2 (ІІІ) біологія

екологія

2015/2016

4

6

14

24

1(ІІ) інформатика

2016/2017

6

3

10

19

1(ІІІ) екологія

Всього за 5 років

21

33

47

111

7

    

 Участь учнів школи в І етапі конкурсу-захисту дослідницьких

 робіт в МАН

 

Роки

Кіл. учнів,

що брали участь

   Місця

І

ІІ

ІІІ

Всього

2012/2013

2

--

2

--

2

2013/2014

1

1

--

--

1

2014/2015

6

4

2

--

6

2015/2016

4

3

1

--

4

2016/2017

7

3

3

1

7

Всього

20

11

8

1

20

             

 

Участь учнів школи в конкурсі «Юний дослідник»

 

 

Роки

Кіл. учнів,

що брали участь

   Місця (І етап)

ІІ етап

ІІІ етап

І

ІІ

ІІІ

Всього

 

 

2012/2013

3

1

1

1

3

1-(ІІІ)

 

2013/2014

5

1

1

3

5

1-(І),

1(ІІІ)

2014/2015

3

--

1

1

2

--

 

2015/2016

2

1

-

1

2

1(ІІІ)

 

2016/2017

7

1

-

-

1

-

-

Всього

 

 

 

 

 

 

 

                 

 

Список

учнів призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських   олімпіад з базових дисциплін в 2017-2018 н.р.

  №

п/п

З А Х О Д И

Призери

Клас

Місце

Відповідальний вчитель

1.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літератури

Мамчич Дарина

Гугайло Дарія

10-А

9-А

ІІ

ІІІ

Тимощук Т.А.

Мельнік О.П.

2.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з економіки

Балаєв Іван

 

11-Б

ІІІ

Шулячинська Н.А.

3.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з фізики

Дячук Владислав Курець Орест

7-Б

7-в

ІІ

ІІ

Саворона Н.М.

4.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англ. м.

 

 

Мартинова Ангеліна

Оштук Єлизавета

Лисецький Димитрій

Сясько Дмитро

8-В

9-А

9-А

10-А

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Ванца А.А.

Козлинець Л.Ф. Муравинець І.С.

Самойлова В.М.

5.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з хімії

Курець Орест

Шкіндер Назар

Лисецький Димитрій

Кудрик Юлія

Цапенко Ольга

7-В

8-Б

9-А

11-Б

11-Б

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Ткач С.В.

6.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з екології

Тимощук Іванна

Гузовата Наталія

10-А

11-А

І

І

Радзевелюк Г.В.

 

7.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з біології

Склезь Вікторія

8-Б

ІІ

Кузьмич Л.Ф.

8.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з історії

Омельчук Назар

Балаєв Іван

8-Б

ІІ

Герасимчук Л.К.

9.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з трудового навчання.

Зінченко Алла

Чех Софія

Степчук Владислав

9-А

9-Б

9-А

ІІІ

ІІ

ІІІ

Мордас Т.О.

Тутевич М.П.

Росошик В.В.

10.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з математики

Долганський Владислав

Ситайло Євген

Кудрик Юлія

6-В

8-Б

11-Б

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Федіна С.А.

Мороз Г.В.

Нікітчук О.Г.

Результативність  роботи  з  обдарованими  дітьми в 2016/2017 навчальному році.

  №

п/п

З А Х О Д И

Призери

Клас

Місце

Відповідальний вчитель

1

Міський конкурс патріотичної пісні «Поліська січ»

Набухотна Ангеліна

Мацюк Катерина

Ангеліна

Анна

Пришко Юлія

6-В

7-В

5-В

5-В

11-А

І

ІІ

 

 

ІІ

Колбун Р.О.

 

 

 

Головаш С.А.

2

«Шкіряний м’яч»

юнаки

6-7 кл

ІІІ

Богатирчук П.О.

3.

Міський спортивний туристичний зліт

«Золота осінь»

«Юний пластун»

 

ІІІ

Коваленас С.В.

4.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з трудового навчання

Жердецька Єлизавета

Панчук Роман

9-А

9-А

І

ІІІ

Мордас Т.О.

Росошик В.В.

5.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з німецької мови

Продащук Аліна

Давидюк Христина

9-Б

9-Б

І

ІІ

Фурман Н.А.

Фурман Н.А.

6.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з біології

Алієва  Анна

Ковальчук Ольга

10-А

11-А

ІІІ

ІІІ

Радзевелюк Г.В.

Кузьмич Л.Ф.

7

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з екології

Гузовата Наталія

Фесюк Ірина

10-А

11-А

І

І

Радзевелюк Г.В.

Кузьмич Л.Ф.

8

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з хімії

Шкіндер Назар

Балаєв Іван

Волошина Катерина

7-Б

10-Б

11-А

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Ткач С.В.

9

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з фізики

Шкіндер Назар

Ситайло Євген

7-Б

7-Б

ІІ

ІІ

Саворона Н.М.

10

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з англійської мови

Оштук Єлизавета

8-А

І

Козлинець Л.Ф.

11

Міський конкурс плакатів « Скажемо наркотикам та СНІДУ—Ні»

Жердецька Надія

Самулік Діана

Гонта Єлизавета

10-А

6-А

7-В

І

ІІ

ІІІ

Комар Н.А.

Головаш С.А. (за Березюк)

Марангос-Гадада

12

Конкурс знавців укр.. мови ім.. П. Яцика

Оштук Єлизавета

Маслянчук Вікторія

8-А

4-А

ІІ

ІІІ

Черевач Г.В.

Полюхович С.М.

13

Міський конкурс

 « Моя Батьківщина—Україна» номінація

 «З попелу забуття»

Гузовата Наталія

10-А

І

Зданько Г.М.

14

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з історії

Ковальчук Ольга

Балаєв Іван

Оштук Єлизавета

11-А

10-А

8-А

І

ІІІ

ІІІ

Дідора Н.Ф.

Зданько Г.М.

Зданько Г.М.

15

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з укр.. мови і літератури

Мамчич Дарина

Лисецький Димитрій

9-А

8-А

ІІІ

ІІІ

Тимощук Т.А.

Черевач Г.В.

16

Міські змагання зі стритболу

Мороз Данило

Чекан Данило

Пахолюк Дмитро

9-А

8-А

8-А

І

Богатирчук П.О.

17

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з екології

Гузовата Наталія

10-А

І

Радзевелюк Г.В

18

 І етап конкурсу-захисту робіт МАН, секція «Англійська мова»

Євхимець Денис

Лисецький Димитрій

8-А

8-А

ІІІ

Степура Л.П.

19

І етап конкурсу-захисту робіт МАН, секція «Екологія»

Фесюк Ірина

11-А

І

Кузьмич Л.Ф.

20

ІІ етап конкурсу-захисту робіт МАН, секція «Екологія»

Фесюк Ірина

11-А

ІІІ

Кузьмич Л.Ф.

21

І етап конкурсу-захисту робіт МАН, секція «Агрономія»

Гузовата Наталія

10-А

І

Радзевелюк Г.В.

22

І етап конкурсу-захисту робіт МАН, секція «Фольклористика»

Мисонець Вікторія

9-Б

ІІ

Коваленко С.О.

23

І етап конкурсу-захисту робіт МАН, секція «Українська мова мова»

Гугайло Дарина

7-В

ІІ

Мельнік О.П.

24

І етап конкурсу-захисту робіт МАН, секція «Історичне краєзнавство»

Алієва Анна

10-А

І

Зданько Г.М.

25

І етап конкурсу-захисту робіт МАН, секція «Медицина»

Мартинова Ангеліна

7-В

ІІ

Павлусь Н.С.

26

Міський конкурс агітбригад « Ми проти насильства»

Збірна школи

7-10 кл.

ІІ

Комар Н.А.

Марангос-Гадада О.Д.

27

І етап Всеукраїнської шкільної футзальної ліги

Збірна юнаків 2005 р.н.

6-кл.

І

Богатирчук П.О.

28

Міський турнір юних істориків

Команда учнів

11-А

ІІ

Дідора Н.Ф.

29

І (міський) етап конкурсу «Юний дослідник»

Шаблевська Катерина

З-А

І

Фалько Г.І.

30

Олімпіада «Юне обдарування». Математика.

Печончик Роман

4-Б

ІІІ

Півовар Л.П.

31

Міський конкурс читців-декламаторів

 « Живи, Кобзарю, в пам'яті людській.»

Єржикевич Петро

9-А

І

Тимощук Т.А.

32

Обласний етап першості з баскетболу серед юнаків.

Мороз Данило

Чекан Данило

Пахолюк Дмитро

9-А

8-А

8-А

ІІІ

Богатирчук П.О.

33

Міський етап Всеукраїнської шкільної волейбольної ліги

Дівчата

Юнаки

8 кл.

8 кл.

І

ІІІ

Полюхович Л.С.

Полюхович Л.С.

34

Міські змагання з футболу на приз клубу  «Шкіряний м’яч»

Юнаки

8 кл.

ІІІ

Полюхович Л.С.

35

Міський конкурс декоративно-ужиткового мистецтва

Бичков Андрій

Самойдюк Анастасія

5-Б

І

Березюк Н.П.

36

Міський етап конкурсу дослідницьких робіт

« Молодь тестує якість»

Алієва Анна

Васильчук Наталія

Зінченко Алла

10-А

ІІ

Шулячинська Н.А.

37

Обласний етап конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз-2017»

Фесюк Ірина

11-А

І

Кузьмич Л.Ф.

38

Міські змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч»

Дівчата 2003-2005 р.н.

6-8 кл

ІІІ

Полюхович Л.С.

39

Міський етап Всеукраїнського конкурсу

 творчості дітей та учнівської молоді

«За нашу свободу».

Самулік Діана

Ярмолюк Анастасія

Бичков Андрій

Березюк Вероніка

6-В

11-А

5-Б

2-Б

І, ІІ

І

І

ІІІ

 

40

Міський конкурс дитячої та молодіжної творчості «Зіркова хвиля».

Набухотна Ангеліна

6-В

І

Колбун Р.О.

 

Герб школи
Запитай у Шевченка
Новини
Приємного навчання!
Вхід на сайт
Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.

Сайт Вараської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
2018