Середа, 12.12.2018, 15:54

Предметний тиждень

Тиждень психології – це занурення всіх учасників навчально-виховного процесу в цікавий загадковий світ психології.

Предметний тиждень організовується з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

Під час тижня психологічна служба школи впроваджує різноманітні, нетрадиційні форми організації роботи з учнями, вчителями та батьками: вправа «Подорож островом соціально-психологічної служби», вправа «Листування друзів», акція «Чарівна шкатулка», психологічний тест «Обери свій колір», психологічний паркан «Я обираю дружбу!», вправа «В світі доброти повинно бути більше!», відео лекторій «Добрі вчинки», вправа «Подаруй посмішку», психологічний тест «Обери свою геометричну фігуру».

До підготовки та проведення тижня залучались учні 10- х класів. Адже одним із головних завдань, які стоять перед школою, є розвиток творчих здібностей, формування навичок самосвідомості та самореалізації особистості.