Вівторок, 22.09.2020, 15:24

Примірне Меню ГПД

ПРИМІТКА:

За відсутності будь якого виду продукту, для збереження харчової біологічної цінності, належить провести заміну, керуючись переліком блюд, включених в збірник рецептур блюд для харчування школярів.

Дозволяється заміна гарнірів з круп, напоїв, борошняних виробів, м’ясних, ковбасних виробів, фруктів рівноцінними продуктами за біологічною цінністю за вартістю блюд.

Дозволяється зменшення або збільшення виходу блюд з урахуванням фактичної вартості на харчову сировину.

Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація