Середа, 18.07.2018, 16:17

Примірне меню сниданків

ПРИМІТКА:

За відсутності будь якого виду продукту, для збереження харчової біологічної цінності, належить провести заміну, керуючись переліком блюд, включених в збірник рецептур блюд для харчування школярів.

Дозволяється заміна гарнірів з круп, напоїв, борошняних виробів, м’ясних, ковбасних виробів, фруктів рівноцінними продуктами за біологічною цінністю за вартістю блюд.

Дозволяється зменшення або збільшення виходу блюд з урахуванням фактичної вартості на харчову сировину.