П'ятница, 03.07.2020, 12:38

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Вараської міської ради Рівненської області , м. Вараш

Пашко Руслан Федорович, 1968 року народження, освіта вища

Закінчив Рівненський державний педагогічний інститут, спеціальність «загальнотехнічні дисципліни і праця»,

стаж педагогічної роботи 27 років

Стаж на посаді директора 11 років

Загальні відомості про заклад

Дата заснування 1992 рік,

м-н Вараш 36, м. Вараш, Рівненська область,34400

контактний телефон 03636 21777, zzso5varash@i.ua, znz5at.ua

Форма власності

Комунальна власність Вараської міської ради

Основні напрямки діяльності

Мова навчаня українська

Кількісний склад колективу, педагогічний контингент:

-кількісно-якісний склад колективу-102 працівники з них 65 учителів;

-категорії, звання учителів: І категорія-3, ІІ категорія-2, спеціаліст-9 вища-51,

старший учитель-32, учитель методист-7; обслуговуючий персонал

-обслуговуючий персонал-28 працівників.

Методичні об’єднання: 8 предметних; 1 учителів 1-4 класів;1-вихователь ГПД, 1-класних керівників; 1-учителів, які працюють з дітьми із особливими потребами.

Учнівський контингент:

-мережа класів, змінність навчання: 30 класів з них 1-4 класів -12, 5-11 класів-18; І зміна

-організація інклюзивної освіти-відсутня;

-організація індивідуального навчання-9 учнів.

-наявність ІІ зміни-відсутня

Система учнівського самоврядування:Учнівський парламент, старостат.

Реалізація Програми національного виховання учнівської молоді на 2008-2020 роки

Позакласна, гурткова робота: учні працюють у 9 гуртках та 2 спортивних секціях.

Матеріальна база:

-функціонують 2 кюмп’ютерні класи, клас з навчанням «Один учень-один комп’ютер», функціонує внутрішня мережа Інтернет.

-предметні кабінети-14, майстерні-4;

-спортивна база:2 спортивні зали, спортивний майданчик для міні футболу та стрітболу.

Підвезення шкільним автобусом-відсутнє.

Організатор харчування - фірма «Віртуоз». За рахунок місцевого бюджету харчується: 334 учні 1-4 класів ,11 учнів ГПД звільнені 100%, 17 учнів звільненні на 50%, 65 учнів 5-11 класів пільгових категорій, решта бажаючих харчуються за кошти батьків

Основні освітні досягнення

Результати участі в олімпіадах, конкурсах, змаганнях:

-Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін: ІІ етап-19 призових місць (І-6, ІІ-3, ІІІ-10), ІІІ етап-1 призове місце-ІІІ.

-Мала академія наук: І етап-7 призових місць (І-4, ІІ-2,ІІІ-1), ІІ етап -1 призове місце-ІІІ.

-Конкурс знавців української мови: 1-ІІ місце, 1-ІІІ місце.

-Міські спортивні змагання : 3-І місце, 6-ІІІ місць.

-Юне обдарування – 1-ІІІ місце.

-Юний дослідник: 1-І місце.

-Художньо-пісенні конкурси: 9-І місць, 4-ІІ місць, 2-ІІІ місць.

-Конкурси: «Молодь тестує якість» - ІІ місце, «З попелу забуття» - І місце, турнір юних істориків – ІІ місце.

Успішна участь шкільної команди «Промінь майбутнього» у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну»: ІІ місце серед команд Рівненської області з міським проектом соціальної дії "Казка у лікарні", реалізація шкільного проекту «Шкільний медіа-центр». Участь у програмі «Активні громадяни» та погодження проекту соціальної дії «Кольори дитинства» Британською Радою.

Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація