П'ятница, 03.07.2020, 11:57

беріть участь у пробному

ЗНО-2018!

Ви вже знаєте?!

Вартість одного  пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ПЗНО)

у 2018 році – 132 грн.

Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні випускних класів закладів освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, котрі виявили бажання ознайомитись з процедурою та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів.

Процедура реєстрації проста:

1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО - lv.testportal.gov.ua з 09 до 31 січня 2018 р. - закладка «Пробне ЗНО-2018».

2. Заповнити аплікаційну форму.

3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.

4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 5-ти робочих днів Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).

5. З 01 березня 2018 р. з інофрмаційної сторінки учасника ПЗНО роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.

На окремих щасливчиків очікує бонус-подарунок - перевірка вчителями – екзаменаторами   відкритої частини сертифікаційної роботи.

Кому пощастить?

перші 200 зареєстрованих осіб – з англійської мови;

перші 250 - з   української мови і літератури;

перші 300  – з математики.

Терміни проведення пробного ЗНО:

24 березня 2018 р. – українська мова і література;

31 березня 2018 р. – історія України, математика, іноземні мови ( з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.

Великий успіх починається з маленького шансу!

Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація