Вівторок, 22.09.2020, 15:33

Рєестрація

Зайти на сторінку “Реєстрація” на сайті УЦОЯО - testportal.gov.ua та увести реєстраційні дані.

Це можна зробити самостійно або звернутися до відповідального у закладі освіти або звернутися в пункти реєстрації (випускники минулих років)

Інформація про розміщення та графіки роботи пунктів реєстрації буде на сайті ЛРЦОЯО

Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація