Вівторок, 22.09.2020, 16:34
Вітаю Вас Гость | RSS

Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Меню сайту
Наше опитування
Ваше відношення до введення шкільної форми
Всього відповідей: 235
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хто сьогодні був?

Розширена інформація щодо пошуку відомостей про ЗНО 2015

Шановні освітяни, учні 11-х класів, батьки учнів!

 

Система освіти України зазнає суттєвих змін, спрямованих на її покращення. Зазнала суттєвих змін як система вступу до вищих навчальних закладів України, так і система зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), змінюються і умови проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

На базі Рівненського обласного інституту післядипломної освіти як структурний підрозділ функціонує кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти, одним і завдань якого є методичний супровід проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Рівненщині, здійснення моніторингу якості освітнього середовища.

Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення ЗНО у 2015 році, велику кількість осіб, до якої необхідно оперативно доносити всю інформацію щодо умов, формату проведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на порталі «Освіта Рівненщини» загального форуму, доступ до якого мали б не лише зареєстровані користувачі (вчителі, педагоги, адміністрація НЗ тощо), а й учні, їх батьки, широке коло громадськості.

Отримувати інформацію можна за вказаним гіперпосиланням http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ або www.rivneosvita.org.ua, вибравши у розділі «Спілкування» підрозділ «Загальний форум», на якому розміщено 7 тем, що стосуються ЗНО, ДПА та моніторингу якості освіти:

  1. Вступна кампанія: абітурієнтів зарахують у першу хвилю,
  2. ЗНО 2015. Всі п'ять новацій у відеофільмі (12),
  3. ЗНО 2015 (12),
  4. ЗНО + ДПА. Зміни до Положення про ДПА,
  5. ЗНО 2015. Пробне ЗНО,
  6. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО,
  7. НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ з питань організації та проведення ЗНО 2015.

Оскільки це ФОРУМ, то відвідувачі можуть задавати запитання та оперативно отримувати на них відповіді. Окрім цього кожна тема має кнопку «Підписатися» (її бачать лише зареєстровані та авторизовані користувачі), якщо натиснути на цю кнопку, то Ви автоматично будете отримувати сповіщення про появу новин у даній темі.

Тепер дещо детальніше.

      ТЕМА № 1. Вступна кампанія: абітурієнтів зарахують у першу хвилю,

У цій темі розміщується інформація щодо вступної кампанії у 2015 році, умови прийому до вищих навчальних закладів (загальні), порядок рейтингового відбору абітурієнтів у 2015 року тощо.

Просимо звернути увагу, що з 2015 року абітурієнти під час реєстрації на ЗНО будуть встановлювати пріоритетність обраних ВНЗ.

Перелік вступних іспитів абітурієнт дізнається у приймальній комісії ВНЗ, коли ознайомлюється із його Умовами прийому.

 

ТЕМА № 2. ЗНО 2015. Всі п'ять новацій у відеофільмі (12),

Дану тему було створено тією метою, щоб полегшити сприйняття змін у системі освіти та ЗНО. Тут розміщено гіперпосилання на відеоролики, які допоможуть краще зорієнтуватись у цих інноваціях.

 

ТЕМА № 3. ЗНО 2015 (12),

 Ця тема вміщує посилання на наказ Міністерства освіти і науки України про проведення ЗНО у 2015 році.

Окрім цього там вміщено детальне інтер’ю Ігоря Лікарчука для газети «дзеркало тижня» щодо змін у вступній кампанії та проведенні ЗНО.

Подається гіперпосилання, в якому роз’яснюється НОВА СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ, що запроваджується у ЗНО з 2015 року.

Вміщено кольорові слайди з роз’ясненням структури тестових зошитів БАЗОВОГО та ПОГЛИБЛЕНОГО рівнів з української мови та літератури, математики.

 

ТЕМА № 4. ЗНО + ДПА. Зміни до Положення про ДПА,

У цій темі подаються відомості про те, що ДПА з 2015 року буде проводитись у формі ЗНО. Поки що з української мови та літератури…

Вміщено кольоровий алгоритм , який доступно демонструє учневі механізм проходження ЗНО. Це можна роздрукувати (якщо є можливість – в кольорі) та розмістити на дошці оголошень навчального закладу.

 

ТЕМА № 5. ЗНО 2015. Пробне ЗНО,

Дана тема вміщує всю необхідну інформацію щодо умов участі у пробному тестуванні. Пробне тестування дає учням можливість психологічно адаптуватись до процедури, а це суттєво спрощує участь в основній сесії. Просимо максимально сприяти учням 11-х класів у реєстрації на пробне тестування, оскільки тестування з української мови та літератури (мова + твір) буде зараховуватись як ДПА.

      ТЕМА № 6. Моніторинг якості освіти від УЦОЯО

Дана тема буде актуальною для вчителів, викладачів. Тут будемо розміщувати відомості про проведення моніторингових досліджень якості освіти серед учителів, у тому числі он-лайн тестувань для вказаної категорії.

 

       ТЕМА № 7. НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ з питань організації та проведення ЗНО 2015. є актуальною для відповідальних у районах, містах Рівненщини за ЗНО та моніторинг якості освіти. Окрім офіційного листа будемо розміщувати повідомлення про проведення таких заходів. Можна пропонувати теми для нарад, семінарів, лекцій, виступів, дискусій.

Герб школи
Запитай у Шевченка
Новини
Карантин продовжено до 11 травня 2020 року. Додаткова інформація буде розміщена на сайті школи. Дотримуйтеся карантинних заходів. Бажаємо вам здоров'я.
Електронна реєстрація
Вхід на сайт
Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.

Сайт Вараської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
2020