Понеділок, 25.09.2017, 22:26

Назва  теми

Керівник

1.

Вчителів української  моваи і  літератури

6

Інформаційні технології як передумови розвитку творчої особистості школярів.

Мельнік О.П.

1.

Вчителів математики, фізики та інформатики

7

Розвиток творчої особистості учня шляхом впровадження інтерактивних методів навчання.

Мороз Г.В.

Вчителів природничих дисциплін

Розвиток творчих здібностей учнів в процесі використання інноваційних технологій.

Турик О.М.

Вчителів 1-х  класів

3

Формування ключових і предметних компетентностей учнів 1-х класів.

Лагута О.С.

Вчителів 2-х  класів

3

Формування ключових і предметних компетентностей учнів 2-х класів.

Кравчук Г.С.

Вчителів 3-х  класів

3

Компетентнісний підхід в навчанні учнів 3-х класів.

Фалько Г.С.

Вчителів 4-х  класів

3

Удосконалення навчально-виховного процесу в початкових класах шляхом впровадження нових технологій навчання.

Мельник Г.М.

Вчителів іноземних  мов

7

Формування творчого активного саморозвитку учнів в умовах використання  інноваційних технологій.

Захарчук Н.В.

Вчителів суспільних дисциплін.

3

Розвиток творчих здібностей учнів на уроках історії та правознавства шляхом використання технології інтерактивного навчання.

Зданько Г.М.

1.

Вчителів зарубіжної літератури  та предметів художньо-естетичного циклу.

4

Гармонійний розвиток  особистості в умовах особистісно зорієнтованого навчання  з використанням інноваційних технологій.

Тутевич М.П.

1.

Вчителів фізичної  культури, хореографії, основ здоров΄я та захисту Вітчизни.

6

Впровадження сучасних інноваційних технологій навчання з метою підвищення ефективності формування здорового способу життя.

Полюхович Л.С.

1.

Вчителів трудового  навчання і креслення

4

Формування особистісних якостей учнів під час проектно-технологічної діяльності.

Мордас Т.О.

Вихователів ГПД

9

Формування інноваційної особистості  в системі навчально-виховної роботи школи на основі пріоритетів морально-етичного виховання.

Тарасюк Г.В.

1.

Учителів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами

34

Корекційна спрямованість індивідуального навчання.

Бондарчук М.Я.

Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.

Сайт Вараської
Загальноосвітньої школи