Неділя, 22.10.2017, 17:32

Головна » 2017 » Лютий » 13 »

Вчора пластуни міста замість щотижневих сходин зібрались усі разом у  гостинній школі №5 – адже тут наразі найбільше дітей, які займаються скаутингом. Крім нас були, звісно, і гості – представники від влади, освіти, батьків та пластова команда з Володимирця, а всього  зібралося люду 80 чоловік. І хоча був зовсім не ювілей – 19 років, та свято вдалось дякуючи коменданту заходу Володимиру Петруку,  бунчужному Сніжку Вові, писарю Насті Пусі та старшому юнацтву і волонтерам.

Спочатку юнацтво, поділене на команди, попобігало по школі – шукали інструкторів, які проводили з ними спортивну естафету, навчали надавати першу медичну допомогу, вчили в’язати вузли та виконувати команди в строю і навіть робити “валентинки”. Після такої своєрідної теренівки учасники свята урочисто вишикувались, розгорнули прапор та провели традиційні пластові церемоніали.

А далі були і смачні торти з чаєм, і забави, і пісенна ватра.

Окремо зазначимо, що допомогу в організації заходу та матеріальну підтримку надав відділ у справах  сім’ї та молоді виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, МЦ СССДМ (Пашко Світлана Леонідівна), ЗОШ №5 (Пашко Руслан Федорович), передав привіт та “грошовий конверт” давній наш друг Степан Іванович Жданюк, привітали та пообіцяли підтримку начальник управління освіти Корень Олена Миколаївна та заступник міського голови Кречик Анатолій Іванович. Також були інші подарунки: Ілюшин Олег та Олещук Ольга вручили сертифікат на спортовари, володимирчани подарували м’яч, а гуртки спекли разом з батьками оригінальні торти.

Що ж, через якихось 364 дні нам буде 20!  :)

Показати фото

Переглядів: 41 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.