Субота, 18.11.2017, 17:56

Головна » 2017 » Лютий » 21 »

Шановні вчителі, батьки та учні 11 класів.

Запрошуємо Ваших учнів   взяти участь у Міжнародних освітніх конкурсах для учнів 11 класів Олімпіс 2017  Весняна сесія. З 1 до 31 березня відбудуться 5 конкурсів: українська мова і література, англійська мова, математика, інформатика, біологія і природознавство.

Мета конкурсів: підвищення мотивації учнів до навчання.

Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різного рівня складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку. Завдання конкурсів відповідають навчальній програмі і поділені на 11 рівнів, які відповідають класам.

Кожен рівень складається з 24 цікавих завдань різних типів і складності. Ознайомитися з прикладами завдань можна у демонстраційній версії конкурсів на сайті www.olimpis.com.ua. В учнів буде 40 хвилин, щоб виконати всі завдання (достатньо одного уроку). Всі учасники конкурсів отримають друковані іменні дипломи і грамоти (буде надіслана бандероль або посилка на адресу школи).

Учні з класів, у яких візьмуть участь більше 10 учнів, додатково отримають закладки Олімпіс. Призовий фонд: планшетні комп'ютери, ел. книга і цифровий мікроскоп. Куратори конкурсів, які зареєстрували учнів і оплатили їхню участь, отримають сертифікат організатора конкурсів і грошову компенсацію до 30% від суми внесків за участь у вигляді знижки. Вчителі учасників, які отримали дипломи  3 ступенів, отримають електронні свідоцтва, які підтверджують ці досягнення учнів. Посилка або бандероль з нагородними матеріалами буде надіслана на адресу Вашого навчального закладу. Конкурси Олімпіс 2017 Весняна сесія  відбуватимуться з 1 до 31 березня 2017 р.

на сайті www.olimpis.com.ua.

Взяти участь можна в будь-який зручний час, якщо є така можливість, то в комп'ютерному класі (рекомендуємо), а якщо такої можливості не буде вдома.  Під час конкурсів буде працювати служба підтримки info@olimpis.com.ua  та +38 (099) 559-15-86. Загальна вартість участі одного учня в конкурсах (від 1 до 5 конкурсів) 50 грн. Реєстрація на участь у конкурсах і докладна інформація: www.olimpis.com.ua З повагою, організатори конкурсів Олімпі. Ел.Пошта  info@olimpis.com.ua  тел. +38 (099) 559-15-86.  В освітніх конкурсах Олімпіс 2016 Осіння сесія взяли участь понад 8 тисяч учнів з 700 шкіл. Одразу після участі у конкурсах учням було запропоновано  відповісти на запитання:Чи рекомендував (-ла) б ти конкурси Олімпіс своїм друзям? і залишити відгук про конкурс  94% учнів відповіли;Так, що не може не радувати нас, організаторів конкурсів. Також понад 2000 учнів написали свої відгуки про конкурс, з якими Ви можете ознайомитися на сторінці www.olimpis.com.ua/vidguki. Якщо Ви не бажаєте отримувати інформацію про освітні конкурси «Олімпіс», натисніть: Відмовитися від підписки

Переглядів: 70 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.