Субота, 21.04.2018, 20:54
Вітаю Вас Гость | RSS

Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Меню сайту
Наше опитування
Ваше відношення до введення шкільної форми
Всього відповідей: 168
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хто сьогодні був?
Головна » 2017 » Лютий » 21 »
12:33

ОГОЛОШЕННЯ

 

              Шановні вчителі, батьки та учні 11 класів.

              Запрошуємо Ваших учнів   взяти участь у Міжнародних освітніх конкурсах для учнів 11 класів Олімпіс 2017  Весняна сесія. З 1 до 31 березня відбудуться 5 конкурсів: українська мова і література, англійська мова, математика, інформатика, біологія і природознавство.

               Мета конкурсів: підвищення мотивації учнів до навчання.

              Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різного рівня складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку. Завдання конкурсів відповідають навчальній програмі і поділені на 11 рівнів, які відповідають класам.

               Кожен рівень складається з 24 цікавих завдань різних типів і складності. Ознайомитися з прикладами завдань можна у демонстраційній версії конкурсів на сайті www.olimpis.com.ua. В учнів буде 40 хвилин, щоб виконати всі завдання (достатньо одного уроку). Всі учасники конкурсів отримають друковані іменні дипломи і грамоти (буде надіслана бандероль або посилка на адресу школи).

                 Учні з класів, у яких візьмуть участь більше 10 учнів, додатково отримають закладки Олімпіс. Призовий фонд: планшетні комп'ютери, ел. книга і цифровий мікроскоп. Куратори конкурсів, які зареєстрували учнів і оплатили їхню участь, отримають сертифікат організатора конкурсів і грошову компенсацію до 30% від суми внесків за участь у вигляді знижки. Вчителі учасників, які отримали дипломи  3 ступенів, отримають електронні свідоцтва, які підтверджують ці досягнення учнів. Посилка або бандероль з нагородними матеріалами буде надіслана на адресу Вашого навчального закладу. Конкурси Олімпіс 2017 Весняна сесія  відбуватимуться з 1 до 31 березня 2017 р.

 на сайті www.olimpis.com.ua.

              Взяти участь можна в будь-який зручний час, якщо є така можливість, то в комп'ютерному класі (рекомендуємо), а якщо такої можливості не буде вдома.  Під час конкурсів буде працювати служба підтримки info@olimpis.com.ua  та +38 (099) 559-15-86. Загальна вартість участі одного учня в конкурсах (від 1 до 5 конкурсів) 50 грн. Реєстрація на участь у конкурсах і докладна інформація: www.olimpis.com.ua З повагою, організатори конкурсів Олімпі. Ел.Пошта  info@olimpis.com.ua  тел. +38 (099) 559-15-86.  В освітніх конкурсах Олімпіс 2016 Осіння сесія взяли участь понад 8 тисяч учнів з 700 шкіл. Одразу після участі у конкурсах учням було запропоновано  відповісти на запитання:Чи рекомендував (-ла) б ти конкурси Олімпіс своїм друзям? і залишити відгук про конкурс  94% учнів відповіли;Так, що не може не радувати нас, організаторів конкурсів. Також понад 2000 учнів написали свої відгуки про конкурс, з якими Ви можете ознайомитися на сторінці www.olimpis.com.ua/vidguki. Якщо Ви не бажаєте отримувати інформацію про освітні конкурси «Олімпіс», натисніть: Відмовитися від підписки

 

Переглядів: 109 | Додав: Elektronik
Герб школи
Запитай у Шевченка
Новини
Приємного навчання!
Вхід на сайт
Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.

Сайт Вараської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
2018