Вівторок, 23.01.2018, 09:33

Головна » 2017 » Березень » 3 »

Команда учнів початкових класів школи взяла активну участь в міському етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько – експериментальних робіт з природознавства « Юний дослідник».

Юні дослідники з 3-А класу  Шаблевська Катерина, Багно Станіслав, Ковальчук Владислав, Мархевка Ярослав, Шолом Владислав (вчитель Фалько Г.І.) та 3-Б класу Рибачок Ілля і  Петрук Роман( вчитель Редбка Г.П.) представили журі і глядачам цікаві дослідження в різних номінаціях.

Всі отримали дипломи учасників, а Шаблевська Катерина стала переможцем в номінації « Народознавство»,  представивши роботу «Масляна – народне свято».

Вітаємо Катерину, її батьків та вчителя з І місцем ! Дякуємо всім учасникам конкурсу та їх керівникам!

Переглядів: 255 | Додав: Elektronik
Вітаємо вас на шкільному сайті!