Субота, 18.11.2017, 17:57

Головна » 2017 » Березень » 3 »

Команда учнів початкових класів школи взяла активну участь в міському етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько – експериментальних робіт з природознавства « Юний дослідник».

Юні дослідники з 3-А класу  Шаблевська Катерина, Багно Станіслав, Ковальчук Владислав, Мархевка Ярослав, Шолом Владислав (вчитель Фалько Г.І.) та 3-Б класу Рибачок Ілля і  Петрук Роман( вчитель Редбка Г.П.) представили журі і глядачам цікаві дослідження в різних номінаціях.

Всі отримали дипломи учасників, а Шаблевська Катерина стала переможцем в номінації « Народознавство»,  представивши роботу «Масляна – народне свято».

Вітаємо Катерину, її батьків та вчителя з І місцем ! Дякуємо всім учасникам конкурсу та їх керівникам!

Переглядів: 247 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.