Субота, 18.11.2017, 17:57

Головна » 2017 » Березень » 10 »

Щовесни , коли тануть сніги,

І на рясті просягає веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

9 березня в школі пройшло свято - конкурс «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів», в якому взяли участь 20 учнів 3-4 класів.

Наші учасники – справжні поціновувачі та знавці поетичного слова та невмирущого голосу Великого Кобзаря. Вони палко декламували свої улюблені твори Т.Г.Шевченка і вплітали їх у символічний вінок вдячності та вічної шани нашому Пророку.

Глядачі підтримали конкурсантів щирими посмішками та дружніми оплесками.

Журі відзначили всіх учасників та розподілили місця таким чином:

Серед третьокласників:

1 місце 2 місце 3 місце
Рижко Дарина – 3-В

Єзгор Олександра – 3-В

Мосійчук Юрій – 3-Б

Галадюк Євгенія – 3-Б Шолом Владислав – 3-А
  Іллюк Максим – 3-Б Чернякова Євгенія – 3-А
  Петрук Роман – 3-Б

Серед учнів 4-их класів:

1 місце 2 місце 3 місце
  Кузнецова Олександра – 4-Б Шершень Діана – 4-Б
Саворона Єлизавета – 4-А Самулік Ангеліна – 4-Б Геращенко  Аліна   - 4-Б

Вітаємо переможців та їхніх вчителів Ващеню Олену Олександрівну, Редьку Галину Петрівну, Фалько Галину Іванівну, Полюхович Світлану Миколаївну, Півовар Людмилу Петрівну!!!

Переглядів: 48 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.