Неділя, 09.12.2018, 21:00

Головна » 2017 » Березень » 10 »

09.03.2017 У Кузнецовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 м. Вараш відбулося урочисте нагородження учасників VII Міжнародної природознавчої гри «Геліантус». Участь у грі брали 41 учень . Це школярі 7-11 класів навчального закладу. У грі, що охоплювали когнітивно розвивальні завдання з  хімії школярі мали змогу виявити свої знання та навички. Учнів урочисто нагородили дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів,  грамотами,  дипломами призерів та сертифікатами учасників. Також школярі одержали невеличкі подарунки від Творчого об`єднання «Соняшник». Сертифікатом координатора нагороджено учителя хімії Ткач Софію Василівну.

Диплом І ступеня отримала учениця 7-А класу Чернюк Єлизавета,

ІІ ступеня—учениця 11-А класу Волошина Катерина

Диплом ІІІ ступеня—учень 8-Б класу Тендлер Едуард.

Грамотами  відзначені   Шлай Богдана  (9-Б клас) та Креч  Анастасія (11-А клас)

Переглядів: 100 | Додав: Elektronik