Субота, 23.09.2017, 23:56

Головна » 2017 » Березень » 10 »

09.03.2017 У Кузнецовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 м. Вараш відбулося урочисте нагородження учасників VII Міжнародної природознавчої гри «Геліантус». Участь у грі брали 41 учень . Це школярі 7-11 класів навчального закладу. У грі, що охоплювали когнітивно розвивальні завдання з  хімії школярі мали змогу виявити свої знання та навички. Учнів урочисто нагородили дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів,  грамотами,  дипломами призерів та сертифікатами учасників. Також школярі одержали невеличкі подарунки від Творчого об`єднання «Соняшник». Сертифікатом координатора нагороджено учителя хімії Ткач Софію Василівну.

Диплом І ступеня отримала учениця 7-А класу Чернюк Єлизавета,

ІІ ступеня—учениця 11-А класу Волошина Катерина

Диплом ІІІ ступеня—учень 8-Б класу Тендлер Едуард.

Грамотами  відзначені   Шлай Богдана  (9-Б клас) та Креч  Анастасія (11-А клас)

Переглядів: 43 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.

Сайт Вараської
Загальноосвітньої школи