Субота, 21.04.2018, 20:55

Головна » 2017 » Березень » 23 »

23 березня учні 4-В класу(класний керівник Мельник Г.М.) провели виховний захід на тему:  « Шкідливим звичкам – ні!».  В цікавому сценарії, підготовленому педагогом – організатором  Головаш С.А., представили учні інформацію про шкідливі звички, які псують здоров’я людини.

В піснях (муз.керівник Колбун Р.О.), танцях (хореограф Мирончук В.В.) та на основі презентації, створеної соціальним педагогом Марангос – Гададою А.Д. показали учні, як дотримуватись  здорового способу життя.

Глядацька аудиторія дружними оплесками вітали артистів четвертого класу. Всім подяка за чудовий і такий потрібний захід!

Переглядів: 99 | Додав: Elektronik