Субота, 16.12.2017, 07:09

Головна » 2017 » Травень » 3 »

Звіт про проведення тижня Безпека дитини

24.04 – 28.04.2017 р.

Протягом тижня були проведенні різні заходи – це й ігри, і бесіди, і виховні години, і перегляд та обговорення відеофільмів, а також екскурсія до центру ЦЗ. Між учнями 7 –х класів було проведено змагання «Школа виживання», де учні повинні були показати свої знання з «Основ здоров'я». діти показали свою спритність, силу та вміння правильно збирати аптечки у похід, як прохарчуватися у екстремальних ситуаціях. У 6-б класі проводився перегляд відеофільму на тему: «Дії населення  під час пожежі в лісі» (Тимощук Т. А.), за допомогою якого діти усвідомили, які наслідки можуть бути, якщо вони не обережно поводитимуться з вогнем. А також виховна година з елементами відео на тему: «Чорнобиль до і після…» (Павлусь Н. С.), де учні дізналися про події 26 квітня 1986 року. А також хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які загинули під час аварії. У 6-а класі був проведений урок з елементами відео на тему: «Дії школярів під час виникнення аварійної ситуації на небезпечних підприємствах. Підручні засоби захисту» ( Павлусь Н.С.). На якому учні вчилися правильно поводитися у випадку аварії на АЕС та одягати засоби захисту органів дихання. Учні 7-а класу відвідали міський центр ЦЗ, де знайомилися з різними засобами індивідуального захисту та практикувалися надавати домедичну допомогу для потерпілого (Павлусь Н.)  У 6-10 класах були проведенні бесіди з елементами відеофільмів (Турик О., Самойлова В., Черевач Г., Коваленко С., Саворона Н., Мирончук С., Редька Г.), де учнів знайомили з різними небезпечними ситуаціями та їх уникненням, а також,  як зберегти своє здоров'я і не піддатися під вплив шкідливим звичкам.  Головаш С. А. та учні 9-б класу підготували підбірку пісень про Чорнобиль та провели відеолекторат на тему: «Чорнобиль – біль мій та туга».

Переглядів: 66 | Додав: Elektronik
Вітаємо вас на нашому сайті!