Неділя, 22.10.2017, 17:34

Головна » 2017 » Травень » 3 »

Звіт про проведення тижня Безпека дитини

24.04 – 28.04.2017 р.

Протягом тижня були проведенні різні заходи – це й ігри, і бесіди, і виховні години, і перегляд та обговорення відеофільмів, а також екскурсія до центру ЦЗ. Між учнями 7 –х класів було проведено змагання «Школа виживання», де учні повинні були показати свої знання з «Основ здоров'я». діти показали свою спритність, силу та вміння правильно збирати аптечки у похід, як прохарчуватися у екстремальних ситуаціях. У 6-б класі проводився перегляд відеофільму на тему: «Дії населення  під час пожежі в лісі» (Тимощук Т. А.), за допомогою якого діти усвідомили, які наслідки можуть бути, якщо вони не обережно поводитимуться з вогнем. А також виховна година з елементами відео на тему: «Чорнобиль до і після…» (Павлусь Н. С.), де учні дізналися про події 26 квітня 1986 року. А також хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які загинули під час аварії. У 6-а класі був проведений урок з елементами відео на тему: «Дії школярів під час виникнення аварійної ситуації на небезпечних підприємствах. Підручні засоби захисту» ( Павлусь Н.С.). На якому учні вчилися правильно поводитися у випадку аварії на АЕС та одягати засоби захисту органів дихання. Учні 7-а класу відвідали міський центр ЦЗ, де знайомилися з різними засобами індивідуального захисту та практикувалися надавати домедичну допомогу для потерпілого (Павлусь Н.)  У 6-10 класах були проведенні бесіди з елементами відеофільмів (Турик О., Самойлова В., Черевач Г., Коваленко С., Саворона Н., Мирончук С., Редька Г.), де учнів знайомили з різними небезпечними ситуаціями та їх уникненням, а також,  як зберегти своє здоров'я і не піддатися під вплив шкідливим звичкам.  Головаш С. А. та учні 9-б класу підготували підбірку пісень про Чорнобиль та провели відеолекторат на тему: «Чорнобиль – біль мій та туга».

Переглядів: 57 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.