Вівторок, 23.01.2018, 09:25

Головна » 2017 » Червень » 9 »
 Як повідомляє InformAtom, керівництво Рівненської АЕС продовжує допомагати і підтримувати ініціативи та пропозиції юних учасників освітнього проекту «Відкривай Україну». Сьогодні в рамках проекту команда ЗОШ №5 м. Вараш "Промінь майбутнього" гідно представила свій міський проект "Казка у лікарні", який посів почесне друге місце на обласному етапі. Втілити даний проект у реальність допоміг генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.
Ідея розфарбувати їдальню дитячого відділення стаціонару ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» належить вчителю-модератору Анні Марангос-Гададі та учасникам команди «Промінь майбутнього» ЗОШ №5. З ескізами малюнків допоміг Олексій Гадада, працівник цеху ТАВ РАЕС. Створивши затишну атмосферу в приміщенні за допомогою «кольоротерапії» та улюблених персонажів мультфільмів та казок, її автори сподіваються, що дітки одужуватимуть швидше.

Переглядів: 76 | Додав: Elektronik
Вітаємо вас на шкільному сайті!