Неділя, 19.11.2017, 10:42

Головна » 2017 » Червень » 9 »
 Як повідомляє InformAtom, керівництво Рівненської АЕС продовжує допомагати і підтримувати ініціативи та пропозиції юних учасників освітнього проекту «Відкривай Україну». Сьогодні в рамках проекту команда ЗОШ №5 м. Вараш "Промінь майбутнього" гідно представила свій міський проект "Казка у лікарні", який посів почесне друге місце на обласному етапі. Втілити даний проект у реальність допоміг генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.
Ідея розфарбувати їдальню дитячого відділення стаціонару ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» належить вчителю-модератору Анні Марангос-Гададі та учасникам команди «Промінь майбутнього» ЗОШ №5. З ескізами малюнків допоміг Олексій Гадада, працівник цеху ТАВ РАЕС. Створивши затишну атмосферу в приміщенні за допомогою «кольоротерапії» та улюблених персонажів мультфільмів та казок, її автори сподіваються, що дітки одужуватимуть швидше.

Переглядів: 61 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.