Субота, 18.11.2017, 17:57

Головна » 2017 » Червень » 12 »

10.06.2017p. у нас юні гості - учасники проекту Освітній проект "Відкривай Україну" завітали у офіс групи компаній "Алатир-Інвест". Виконавчий директор Ігор Кравченко проводить майстер-клас по написанню проекту та ділиться власним досвідом реалізації проектів. Адже діти виявили ініціативу продовжувати робити своє місто комфортними та яскравим.

Алатир-Інвест готова підтримати дітей і дати корисні поради

А ми знову подорожуємо!) Цього разу команда "Промінь майбутнього" ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м. Вараш побувала в офісі групи компаній "АЛАТИР-ІНВЕСТ".
Під час спілкування з генеральним директором Геннадієм Опанасюком учні дізнатись про масштабність роботи компаній.
Виконавчий директор Ігор Кравченко познайомив з фахівцями офісу та їх посадовими обов'язками.
PR-менеджер Ольга Піхун розповіла про особливості своєї роботи, поділилась власним професійним досвідом та надала цінні поради майбутнім випускникам.
Також діти отримали колосальний майстер-клас від Ігоря Кравченко та Ольги Піхун по втіленню соціальних проектів у життя. Тепер і ми знаємо секрети успіху проектів;)
Хочемо подякувати групі компаній "АЛАТИР-ІНВЕСТ" за теплий прийом, цікаве і корисне спілкування, смачний обід, під час якого помилувались чарівною панорамою м.Рівне, а також екскурсію у Рівненський зоологічний парк.
Діти залишились задоволені, як слоненята))) та готові навчатись і працювати на благо своєї школи та рідного міста Вараш!!!

Переглядів: 60 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.