Середа, 12.12.2018, 15:48

Головна » 2017 » Червень » 12 »

10.06.2017p. у нас юні гості - учасники проекту Освітній проект "Відкривай Україну" завітали у офіс групи компаній "Алатир-Інвест". Виконавчий директор Ігор Кравченко проводить майстер-клас по написанню проекту та ділиться власним досвідом реалізації проектів. Адже діти виявили ініціативу продовжувати робити своє місто комфортними та яскравим.

Алатир-Інвест готова підтримати дітей і дати корисні поради

А ми знову подорожуємо!) Цього разу команда "Промінь майбутнього" ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м. Вараш побувала в офісі групи компаній "АЛАТИР-ІНВЕСТ".
Під час спілкування з генеральним директором Геннадієм Опанасюком учні дізнатись про масштабність роботи компаній.
Виконавчий директор Ігор Кравченко познайомив з фахівцями офісу та їх посадовими обов'язками.
PR-менеджер Ольга Піхун розповіла про особливості своєї роботи, поділилась власним професійним досвідом та надала цінні поради майбутнім випускникам.
Також діти отримали колосальний майстер-клас від Ігоря Кравченко та Ольги Піхун по втіленню соціальних проектів у життя. Тепер і ми знаємо секрети успіху проектів;)
Хочемо подякувати групі компаній "АЛАТИР-ІНВЕСТ" за теплий прийом, цікаве і корисне спілкування, смачний обід, під час якого помилувались чарівною панорамою м.Рівне, а також екскурсію у Рівненський зоологічний парк.
Діти залишились задоволені, як слоненята))) та готові навчатись і працювати на благо своєї школи та рідного міста Вараш!!!

Переглядів: 138 | Додав: Elektronik