Понеділок, 25.09.2017, 22:33

Головна » 2017 » Вересень » 13 »

Хоча почався навчальний рік, та пригоди у пластунів ніколи не закінчуються. Члени  гуртка «Юний пластун» з нашої школи Пасевич Софія, Комовська Тетяна, Абрамович Анастасія, Тендлер Едуард і Павлусь Станіслав взяли участь у Фестивалі водного туризму, який  відбувся 9-10 вересня на річці Горинь поблизу с.Олександрія. Крім нас змагалися спортсмени-водники з Острога, Нетішина, Києва, Олександрії, Дубно, Клеваня, Рокитного, Сарн,  Здолбунова та Рівного. Перший день фестивалю був присвячений тренуванням, ми навчалися керувати новими для нас плавзасобами -  катамараном, байдаркою і каное і приборкувати сильну течію річки.

Недарма ми на тренуванні натерли веслами мозолі – наші дві команди зайняли перше та друге місце серед юніорів у слаломі, а третє місце дісталося нашим колегам-ольберам.

Пластунка Софія Пасевич, учениця 9-б класу

Переглядів: 97 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.

Сайт Вараської
Загальноосвітньої школи