Середа, 12.12.2018, 17:11

Головна » 2017 » Вересень » 13 »

Хоча почався навчальний рік, та пригоди у пластунів ніколи не закінчуються. Члени  гуртка «Юний пластун» з нашої школи Пасевич Софія, Комовська Тетяна, Абрамович Анастасія, Тендлер Едуард і Павлусь Станіслав взяли участь у Фестивалі водного туризму, який  відбувся 9-10 вересня на річці Горинь поблизу с.Олександрія. Крім нас змагалися спортсмени-водники з Острога, Нетішина, Києва, Олександрії, Дубно, Клеваня, Рокитного, Сарн,  Здолбунова та Рівного. Перший день фестивалю був присвячений тренуванням, ми навчалися керувати новими для нас плавзасобами -  катамараном, байдаркою і каное і приборкувати сильну течію річки.

Недарма ми на тренуванні натерли веслами мозолі – наші дві команди зайняли перше та друге місце серед юніорів у слаломі, а третє місце дісталося нашим колегам-ольберам.

Пластунка Софія Пасевич, учениця 9-б класу

Переглядів: 226 | Додав: Elektronik