Субота, 18.11.2017, 18:00

Головна » 2017 » Жовтень » 13 »

06 жовтня 2017 року Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 відзначала 25-річчя.

Директор школи Руслан Пашко  привітав педагогічний, учнівський колективи, батьківську громадськість та гостей зі славним ювілеєм, а також вручив грошову винагороду за багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток навчального закладу та знагоди 25 річної освітянської діяльності працівникам школи, які з перших днів у стінах рідної школи.

Руслан Федорович подякував учнівській команді «Промінь майбутнього» та керівнику Анні Дмитрівні за успішну участь у проекті із назвою «Кольори дитинства», які отримали грант від Британської Ради у розмірі близько 15 тис. грн., ставши одним із семи погоджених проектів в Україні та єдиним з міста-супутника РАЕС.

Нас вітали заступник начальника управління освіти А.Горайчук, директори шкіл та гімназії: Н.Середа, Л.Романік, Н.Валюшко, Є.Сахнюк, Н.Горбачик.

З піснею по життю йти веселіше. Веселі та ліричні пісні виконували  учні школи та її випускники різних років. Танцювальні постановки були подаровані колегами з Будинку дитячої та юнацької творчості, міського Палацу культури.

Теплі слова прозвучали і від ветеранів праці, тих, хто вже вийшов на заслужений відпочинок. Людмила Сад, Світлана Герштун, Катерина Хвалько, Тетяна Стахів зі щемом у голосі пригадали свої робочі будні, нестандартні ситуації у роботі з дітьми.

Теплі слова вітання колективові від народного депутата України Василя Яніцького, з нагоди ювілею навчального закладу, передала його помічник Яна Горегляд.

Голова профспілкового комітету школи Зінаїда Ковальчук подякувала Василю Петровичу за нові енергозберігаючі вікна у школі, що були встановлені за кошти, виділені цільовою субвенцією з державного бюджету завдяки його клопотанню, а також за подарунок художньому колективові "Віночок" цієї школи від благодійного фонду «Наш край» - сценічні костюми. Талановитий "Віночок" на урочистостях співав у новому вбранні.

Також Яна Іванівна від імені Василя Яніцького нагородила двох працівників школи грошовою премією.

Розділяючи радість ювілею, гості кожному з нас побажали міцного здоров'я, родинного затишку, щастя в добротворенні. Достойних висот і творчого зростання, успіхів, натхнення, сил і ресурсів тримати марку. Побажали,  щоб вогні щасливих дитячих очей постійно палали в шкільних стінах.

Ведучі свята Зубкович Анна, учениця 10класу та Киричук Вадим прац. ПК

Випускниця 2016 р. Мурсалієва Ельміра,студентка КНУК

Директор школи Руслан Пашко із вітальним словом

Другий директор школи Василь Федірчик

Мирослава Воробей, один із перших заступників директора школи

Анатолій Горайчук, заступник начальника управління освіти

Нагородження працівників школи грамотами управління освіти

Тетяна Мордас, вчитель трудового навчання

Випускниця 2017 р. Пришко Юлія, студентка КНУК

Випускниця 2001 р. Хвалько Наталія, лаборант школи

Зінаїда Ковальчук, голова ПК

Помічник народного депутата Василя Яніцкого Яна Горегляд вручає грошов

Люмила Дацька отримує грошову винагороду від Василя Яніцького

Вітання від директора школи вчителям-пенсіонерам

Вшанування хвилиною мовчання працівників та учнів школи, які померли

Вітання від аматора сцени Бублика Івана

Вітання від директорів шкіл міста

Пластуни школи вітають із ювілеєм

Святковий торт від Руслана Пашка

Шкільний художній колектив

Переглядів: 16 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.