Субота, 18.11.2017, 18:00

Головна » 2017 » Жовтень » 22 » Мандрівка пластунів школи
Мандрівка пластунів школи

На короткі Покровські канікули пластуни нашої школи звісно не сиділи удома, а взяли участь у краєзнавчо-спортивній подорожі, організованій Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для гуртківців клубу «Козак».
Отже, коротко про нашу мандрівку. У День українського козацтва та захисника України, після дороги та короткого відпочинку і сніданку ми взяли участь у краєзнавчій екскурсії по центру м.Рівне. Фото на згадку біля драмтеатру та пам’ятника Уласу Самчуку і ми вже поспішали на мікрорайон Ювілейний. Там нас чекала мабуть найцікавіша подія мандрівки – адже діти мали змогу потренуватись на скеледромі «Козак». Скеледром має вигляд голови козака і обладнаний 39–ма маршрутами різної складності. Звісно, спочатку ми спробували простіші маршрути, але хто мав відповідну фізичну підготовку - підкорив і досить важкопрохідні стіни.
Наступним етапом було відвідування бази організації «Волинь європейська» у с.Клевань. Там нас чекала чудова природа, теплі і затишні кімнати і відпочинок, який потрібен навіть таким непосидючим юним туристам.
Наступного дня ми вирушили до відомого навіть за межами України краєзнавчого об’єкту – «Тунелю кохання». Ми не просто сфотографувались, але здолали його майже весь. Приблизно 6 кілометрів ми йшли по незручних шпалах, а всього нам потрібно було пройти 12 км. до с.Суськ Костопільського району, де проходили змагання зі спортивного орієнтування. І хоч ми трошки спізнились на відкриття, але ще встигли стартувати і пробігти цікаву дистанцію.
А потім була пісенна ватра біля каміна, відпочинок і шлях до рідного дому, адже потрібно було вивчити уроки і після спортивних досягнень здобувати знання у школі.

Керівник гуртка С. Коваленас

Світлина від Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5.

Переглядів: 14 | Додав: Direktor
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.