Субота, 18.11.2017, 18:00

Головна » 2017 » Жовтень » 25 »

З 15.10 по 20.10.2017 року у школі відбулися заходи в рамках тижня зарубіжної літератури та предметів художньо-естетичного циклу.

Проведені заходи: виставка дитячих малюнків «Дивосвіт», виставка дитячих малюнків –ілюстрацій до творів зарубіжних письменників, літературна вікторина «Світ літератури», конкурси на кращого читця байок та краще читання улюблених поезій,екскурсія до мистецької зали « Полісся», а також міський конкурс патріотичної пісні « Поліська Січ», на якому учні школи вибороли призові місця: Ужелін Святослав (4-А ) -- І місце, дует у складі Тимець Анастасії (8-А клас) та Радіонова Євгена --І місце, Набухотна Ангеліна (7-А клас)—ІІ місце та Тимець Анастасія (8-А клас)—ІІІ місце

Переглядів: 11 | Додав: Elektronik
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.