Субота, 18.11.2017, 18:00

Головна » 2017 » Жовтень » 25 »

Збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування

26 жовтня 2017 року о 14.30 годині в приміщенні актової зали Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбудеться збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування під гаслом: «Україна – це ми» з теми: «Стежками Вараша», в рамках якого відбудеться презентація краєзнавчих проектів лідерами учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів та Будинку дитячої та юнацької творчості.

У даному заході візьмуть участь учні, працівники освіти та представники органів місцевого самоврядування міста, які роблять вагомий внесок у патріотичне, громадське та духовне життя нашого міста.

Переглядів: 20 | Додав: Direktor
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Шановні батьки, учні та гості ЗОШ І-ІІІ ст. №5 З 02.03.2015 відвідування закладу сторонніми особами буде обмежено. Усі особи, окрім учнів та працівників школи, вважаються сторонніми. Батьки можуть пройти у школу до директора, заступників, класних керівників, учителів для вирішення нагальних питань, лише пред’явивши документ, що засвідчує особу, та вказавши мету відвідування закладу. Відвідувачі стоматологічного кабінету, який працює у приміщенні школи, повинні пред’явити паспорт або документ, що засвідчує особу. Відвідувачі секцій ДЮСШ (тренер Дробіленко О.А.,Ординат В.А.), БДЮТ (ансамбль «Пірует» Махоріна О.П.), секції карате (Крисько О.О.) проходять до школи згідно списків під керівництвом своїх тренерів або перепусток (видаються в школі). Стороннім забороняється вхід у школу із підозрілими предметами (пакетами, сумками та іншими речами). Батькам учнів 1-х класів вхід дозволяється за пред’явлення паспорта або перепустки (видається в школі). Навчальний заклад зачиняється у робочі дні о 17.30 год., у вихідні та святкові - зачинений постійно.