Субота, 21.04.2018, 19:15

Головна » 2017 » Жовтень » 25 »

Збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування

26 жовтня 2017 року о 14.30 годині в приміщенні актової зали Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбудеться збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування під гаслом: «Україна – це ми» з теми: «Стежками Вараша», в рамках якого відбудеться презентація краєзнавчих проектів лідерами учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів та Будинку дитячої та юнацької творчості.

У даному заході візьмуть участь учні, працівники освіти та представники органів місцевого самоврядування міста, які роблять вагомий внесок у патріотичне, громадське та духовне життя нашого міста.

Переглядів: 76 | Додав: Direktor