Неділя, 09.12.2018, 21:00
Вітаю Вас Гость | RSS

Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Меню сайту
Наше опитування
Ваше відношення до введення шкільної форми
Всього відповідей: 189
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хто сьогодні був?
Головна » 2017 » Листопад » 2 »
21:26

Збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» під гаслом «Україна – це ми» з теми «Стежками Вараша»

У душі кожного з нас з раннього дитинства палає незгасимий вогник світлого почуття любові до рідної землі. Одне лише слово – Батьківщина – і постають в уяві кришталево чисті ріки, соковиті запашні трави, омиті вранішньою росою, пісні оспівані народом у кожній хатинці, танці, які захвачують дух кожного із нас і люди, які просто хочуть жити,працювати, вносити та втілювати нове і нове у життя України.
26 жовтня 2017 року о 14.15 годині в приміщенні актової зали Вараського закладу загальної середньої освіти № 5 відбувся збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» під гаслом: «Україна – це ми» з теми: «Стежками Вараша», в рамках якого відбулась презентація краєзнавчих проектів лідерами учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти та Будинку дитячої та юнацької творчості.
Нагадуємо, що в міській раді старшокласників «Ватра» працює 7 центрів за напрямками роботи. Актив складають голови та заступники міської ради старшокласників під керівництвом Івана Сєрова, учня закладу загальної середньої освіти № 1.
У заході взяли активну участь Анатолій Кречик – заступник міського голови, Олена Корень – начальник управління освіти, Тетяна Маркевич – директор Будинку дитячої та юнацької творчості, Руслан Пашко – директор закладу загальної середньої освіти № 5, заступники з виховної роботи, педагоги-організатори, та, звичайно, найголовніших 49 учасників – лідерів учнівського самоврядування центрів «Булава» (заклад загальної середньої освіти № 1), «Відкриті долоньки» (заклад загальної середньої освіти № 2 ), «Дозвілля» (заклад загальної середньої освіти № 3), «Здоров’я» (заклад загальної середньої освіти № 4), «Скарбничка» (заклад загальної середньої освіти № 5), «Всезнайка» (Гімназія), «Дзвін» (Будинок дитячої та юнацької творчості).
Олена Корень – начальник управління освіти звернулась до лідерів бути активними та ініціативними, реалізовувати проекти у своїх закладах, досягати успіху у своїх починаннях, йти вперед та наголосила, що завжди знайде час на співпрацю з лідерами учнівського самоврядування.

У першій частині лідери мали змогу презентувати юних краєзнавців свого закладу, або педагогів-краєзнавців, які щодня роблять вагомий внесок у патріотичне, духовне та громадське життя свого закладу та міста. Це Михайло Левицький, учень закладу загальної середньої освіти № 1, Марія Отрода, учениця закладу загальної середньої освіти № 2, Федорук Юлія, учениця закладу загальної середньої освіти № 4, Кирилюк Софія, Гімназія; Світлана Тиндик, керівник вокального гуртка «Серпанок» Будинку дитячої та юнацької творчості, Галина Зданько, вчитель історії закладу загальної середньої освіти № 5.
Музичними вітаннями радо ділилися Дана Мацієвська, учениця Гімназії та Максим Гугайло, Гриша Кислянка, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.
Дуже приємно, що тематика міського збору лідерів учнівського самоврядування знайшла відгук від педагогів-краєзнавців, які працюють у пошуку краєзнавчих досліджень. Про цікаві історичні факти Вараша розповів Михайло Кобилянський. Своїми напрацьованими матеріалами ділиться у своїх літературно-художніх виданнях, яких у нього назбиралось чимало.
Виставку творчих робіт ляльок-мотанок презентували вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Дулько Ольга Олегівна.
У другій частині лідери відвідали зразковий краєзнавчий музей закладу загальної середньої освіти № 5, де юні краєзнавці-екскурсоводи ознайомили всіх присутніх із історією села Вараш, краєзнавчими виставковими матеріалами минулого та сьогодення. Скажемо відверто, хто побував у краєзнавчому музеї, ніколи не пожалкує, там є що побачити, а головне – відчути справжній дух українського народу.
Підсумувати проведення тематичного збору лідерів учнівського самоврядування можна словами девізу міської ради старшокласників «Ватра»:
У наших душах ми маємо мрію:
Сонце – планеті!
Людині – добро і надію!
Небо – планеті!
Людині – повітря й чиста вода!
Землю – планеті!
Людині – мирне життя!
Ми разом йдемо в майбуття!
Ще раз дякуємо всім учасникам представлених проектів за змістовну, дослідницьку та творчу роботу. Тим, завдяки кому, ми дізналися про минуле та сучасне нашого міста, про рідний край, адже ці люди, своєю невтомною працею роблять значний вклад у краєзнавство нашої неньки -України. Це юні екскурсоводи-краєзнавці закладу загальної середньої освіти № 5 та Галині Зданько, вчителю історії закладу загальної середньої освіти № 5 за екскурсію у світ історії музею.
Дякуємо за солодощі, які люб’язно надав лідерам учнівського самоврядування «Кузнецовський хлібозавод» в особі директора Ордината Олега Ярославовича.

Лідери центру «Дзвін» Будинку дитячої та юнацької творчості

    

       

 

Переглядів: 131 | Додав: Direktor
Герб школи
Запитай у Шевченка
Новини
Приємного навчання!
Вхід на сайт
Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.

Сайт Вараської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
2018