Субота, 21.04.2018, 19:08

Головна » 2017 » Листопад » 17 »

16 жовтня в актовій залі школи відбулось свято « Ми - першокласники».

Учні 1-А класу (вч. Полюхович С.М.), 1-Б класу (вч. Півовар Л.П.), 1-В класу (вч. Мельник Г.М.) у формі цікавої концертної програми переконали глядачів в тому, що стали справжніми школярами.

Дзвінкоголосі та співучі першокласники отримали вітання від адміністрації, перших вчителів та старших друзів. Загадали бажання, задули на святкових тортах свічечки та отримали подарунки.

Свято вдалось!

Переглядів: 329 | Додав: Elektronik