Середа, 12.12.2018, 15:57

Головна » 2017 » Грудень » 21 »

Здається, щойно ми були на вечорницях, кусали калету на веселій забаві, що відбулась у ЗОШ №1, а у неділю, 17 грудня,  знову зібрались на подію під назвою “Зимові свята українців” у ЗОШ №5. Нині господинею свята була волонтерка Вікторія Радчук, а учасниками, як і два тижні тому, пластуни міста та їхні друзі. Гуртки готували театралізовані повідомлення про те, які свята в українців були колись у пошані. Потім ми всі бавились, пригощались смаколиками за спільним столом та ще й ліпили новорічні прикраси з солоного тіста (майстер-клас від Алли Сачук).

Переглядів: 90 | Додав: Elektronik