Неділя, 25.02.2018, 21:10

Головна » 2018 » Січень » 28 »

Січень традиційно багатий на події як для пластунів, так  і для всіх  українців.

Так на Водохреще на станичному сайті і по школах міста можна було прочитати оголошення: «22 січня о 17:30 год. приходь на пішохідний міст для того, щоб разом з нами утворити живий ланцюг — символ духовної єдності та свободи українського народу.

Відзнач День Соборності України разом з нами!»

Отже, збір був оголошений о 17-30 на пішохідному мосту. Спочатку діти показали свої знання з історії України, відповідаючи на запитання вікторини. Потім старші учасники запалили смолоскипи, що надало урочистості. Не зважаючи на мороз та пізню пору ми цього року не відчули брак дружніх рук – було нас сотня і два береги успішно поєднано! Лунали гасла: “Слава Україні – Героям слава!” та інші, а на завершення всі дружно виконали Славень України.

Також 25-28 січня учні школи Пасевич Софія та Єржикевич Петро проходили обласний пластовий вишкіл по роботі з пластунами-новаками.

27 січня пластуни станиці Вараш відзначили квестом, який провели у гостинній ЗОШ № 5. Захід був приурочений 100-літтю бою під Крутами і його програма складалась з впорядової частини (навчання умінню шикуватись та виконувати накази), роботи в командах (розгадування історичних кросвордів), вивчення патріотичних пісень та тематичних кричалок і спортивної частини (перетягування канату, бій лава на лаву).

Під час заходу учасники у ігровій формі більше дізнались про бій, адже тогочасні події так схожі на теперішню війну за державну незалежність та цілісність України.

Переглядів: 105 | Додав: Elektronik