Вівторок, 19.02.2019, 13:58

Головна » 2018 » Лютий » 21 »
21 лютого - міжнародний день рідної мови. Книга - прекрасне дзеркало мови. І в це дзеркало треба якомога частіше дивитись. З нагоди цієї дати в шкільній книгозбірні організовано виставку літератури "Рідна мово, ти ніжний цвіт", яка супроводжувалася музичним супроводом та художнім словом, вірші про рідну мову та про любов до неї прочитали учні школи.
Проведена вікторина "Подорож океаном рідної мови", мета якої - виховувати культуру мовлення учнів, любов до української мови, до рідного краю, повагу до народної мудрості.
А також проведено флеш-моб "Я люблю читати українською мовою".

Переглядів: 155 | Додав: school_librarian