Понеділок, 22.10.2018, 02:53

Головна » 2018 » Лютий » 23 »
Шкільний бібліотекар разом з класним керівником має на меті допомогти учневі відшукати мудру книгу, яка допоможе у виборі життєвого шляху, стати доброю і чуйною людиною, відкритою до інтелектуального та творчого розвитку. Запорукою успіху роботи є поєднання зусиль бібліотекаря та класного керівника.
Саме тому 23. 02. 2018 з учнями 2 - В класу ( класний керівник - Лагута Олена Сергіївна) у шкільній бібліотеці Вараської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 було проведено урок позакласного читання ("Бібліотечний час. Практичне ознайомлення учнів з поняттям "абонемент" та роботою бібліотекаря на абонементі).
Під час заняття школярі засвоїли основи бібліотечно-бібліографічних знань, відбулась бесіда-діалог "Як читати книгу", рольова гра "Книга про книгу", правила користування бібліотекою . Урок був побудований у формі щирої розмови з учнями.

Переглядів: 52 | Додав: school_librarian