Вівторок, 19.02.2019, 12:24

Головна » 2018 » Березень » 1 »
1. 03. 2017 в бібліотеці Вараської ЗОШ I - III ступенів № 5 відбулася віртуальна подорож "Сім чудес України", мета якої ознайомити дітей з культурною спадщиною українського народу. Учні 3 -Б класу (класний керівник - П'ятигорик Г. М.) мали можливість подорожувати неповторними по своїй красі місцями України.
Крім того, на уроці було презентовано книгу "Духовна святиня Полісся". Унікальність її в тому, що в ній висвітлюються факти про Свято-Миколаївську церкву ( село Стара Рафалівка), яка є єдиним у Володимирецькому районі Полісся пам'ятником архітектури державного значення і дивує нас своєю оригінальністю та історією.

Переглядів: 82 | Додав: school_librarian