Вівторок, 19.02.2019, 14:04

Головна » 2018 » Березень » 3 »
"Знання Онлайн" - онлайн-школа підготовки до ЗНО

Директор першої онлайн-школи, що дає вичерпну підготовку до ЗНО, про переваги навчання

"Знання Онлайн" - онлайн-школа підготовки до ЗНО

Олександр Ярусевич, директор школи "Знання Онлайн" – першої в Україні онлайн-школи, що надає вичерпну підготовку до ЗНО, розповів Освіта.ua про можливості та переваги навчання в ній.

Пане Олександре, наскільки вистачає шкільних знань для того, щоби складати ЗНО, і наскільки буде достатньо онлайн-підготовки для успішного проходження цих тестів?

Шкільних знань достатньо для здачі ЗНО в тому випадку, якщо учень відвідував усі уроки, усе зрозумів і запам’ятав. Проблема полягає в тому, що ЗНО складається по всій шкільній програмі. Треба володіти знаннями із 7 по 11-й клас. І, відповідно, цю програму треба якимось чином пригадати, повторити, а деякі місця й вивчити з нуля. І зазвичай те, що вивчалось у 7, 8-х класах, призабувається, а в 11-му класі у школі вивчається програма поточного року – тобто немає курсу повторення попередніх років.

За допомогою нашої школи ви можете ефективно й досить коротко повторити та вивчити ту шкільну програму, яка вимагається в рамках ЗНО. Навчальна програма школи «Знання Онлайн» створена нашими викладачами і на 99 % співпадає з вимогами міністерства до знань, якими повинен володіти учень для складання ЗНО.

Курси, що пропонуються, можна не тільки повторити, а й вивчити. Якщо учень пропустив тему повністю, він може вивчити її з нуля, тому що кожна тема починається із самих основ. Тому ми впевнені у високих результатах учнів, які пройдуть у школі «Знання Онлайн» усі теми курсу. На сьогодні школа пропонує курси підготовки до ЗНО з математикифізикиісторії України та української мови.

Читати далі

Переглядів: 82 | Додав: Direktor