Вівторок, 19.02.2019, 12:43

Головна » 2018 » Березень » 5 »

Щовесни , коли тануть сніги,

І на рясті просягає веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

2 березня  в рамках декадника початкової школи  проведено свято - конкурс «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів», в якому взяли участь 10 учнів 4 класів.

Наші учасники – справжні поціновувачі та знавці поетичного слова та невмирущого голосу Великого Кобзаря. Вони палко декламували свої улюблені твори Т.Г.Шевченка і вплітали їх у символічний вінок вдячності та вічної шани нашому Пророку.

Глядачі підтримали конкурсантів щирими посмішками та дружніми оплесками.

Також  конкурсанти та глядачі переглянули захоплюючу презентацію про життя великого поета, мультиплікаційний фільм за віршем поета « Садок вишневий коло хати», прослухали окремі твори Т.Г.Шевченка, покладені на музику.

Учасники та глядачі отримали величезне задоволення, а нагороди переможцям будуть вручені на завершення предметного тижня.

Переглядів: 89 | Додав: Elektronik