Понеділок, 22.10.2018, 02:58

Головна » 2018 » Березень » 6 »
6 березня 2018 року в шкільній книгозбірні Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 для учнів 3-В класу (класний керівник - Ковальчук З.П.) був проведений бібліотечний урок "Слово про Т. Г. Шевченка".
Під час уроку школярі мали можливість переглянути виставку літератури "Безсмертний Кобзар", де були представлені різні видання творчої спадщини Тараса Шевченка, а також розглядали малюнки старшокласників до творів відомого поета.
Крім того, школярі з великим захопленням в стінах бібліотеки читали вірші та обговорювали цікаві факти з біографії великого сина українського народу. На такій оптимістичній ноті завершився бібліотечний урок, що запалив в дитячих душах вогник гордості за найвеличнішого співця нашого народу – Т.Г.Шевченка!

Переглядів: 67 | Додав: school_librarian