Вівторок, 19.02.2019, 12:24

Головна » 2018 » Березень » 13 »

Це вічне питання: де починаються і закінчуються обов’язки школи? За що відповідають батьки, а за що – вчителі?

Одна школа в Португалії вирішила раз і назавжди прояснити це питання, розвісивши на дошках оголошення, яке з тих пір стало дуже популярним.  Коли його текст оприлюднили на Фейсбуці, він розлетівся по всьому світу.

"Шановні батьки!  Ми хочемо нагадати вам, що такі чарівні слова, як «доброго дня», «будь ласка», «дякую» і «вибачте», вперше впізнаються вдома.  Саме там діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів.  Саме вдома вони вчаться бути акуратними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в урну.  Вдома вони також навчаються бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужі.  А в школі ми вчимо їх мови, математики, історії, географії, фізики, хімії та фізкультури. Батьківське виховання ми лише підкріплюємо, але не замінюємо його ".

Переглядів: 63 | Додав: Direktor