Субота, 21.04.2018, 19:01

Головна » 2018 » Березень » 14 »
Сьогодні, 14 березня шкільна бібліотека ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 знову скликала любителів і поціновувачів літературного слова Т. Г. Шевченка.
Відбувся конкурс поезій Т. Г. Шевченка "Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів" учнів 3 класів ( класні керівники: Кравчук Галина Степанівна, Ковальчук Зінаїда Петрівна, П'ятигорик Галина Михайлівна).
Учасники мали змогу переглянути фільм та захоплюючу презентацію про життєвий і творчий шлях письменника, виявилися справжніми поціновувачами та знавцями поетичного слова Великого Кобзаря.
Переможцями конкурсу читців творів Т.Г.Шевченка стали:
І місце:
1. Березюк Вероніка - 3-Б клас
2. Каштельян Дарія - 3-Б клас
3. Панчук Дарина - 3-В клас
4. Шуліпа Захар - 3-А клас
ІІ місце:
1. Каштелян Антон - 3-Б клас
2. Радчук Олексій - 3-А клас
ІІІ місце:
1. Сутковий Олег - 3-Б клас
2. Швець Валерія - 3-Б клас
Подякою нагородженні:
1. Аврук Анастасія - 3-А клас
2. Кондрацька Катерина - 3-А клас
Отже, підсумовуючи заходи, які пройшли в нашій бібліотеці, можна зазначити, що саме такі форми виховної роботи здатні зберегти світлий образ Великого Кобзаря у вічності. Успіх бібліотекаря - успіх учителів - успіх учня - успіх школи.

Переглядів: 30 | Додав: school_librarian