Неділя, 09.12.2018, 22:03

Головна » 2018 » Березень » 15 »

14 березня  в День українського добровольця у Вараській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 було вшановано пам’ять Сергія Тарасюка, випусника школи, який добровольцем пішов захищати територіальну цілісність України.

14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Серед них і наш земляк, Валерій Тишковець, ройовий 14 сотні Самооборони Майдану з позивним Адвокат. Через деякий час рядовий склав присягу перед командуючим Національної гвардії України Степаном Полтораком в присутності Петра Порошенка.

З усіх населених пунктів України добровольцями йшли в зону бойових дій патріотично налаштовані мешканці. Не був  осторонь і наш випускник -Сергій Тарасюк, який у березні 2015 року добровільно пішов захищати Україну у зоні АТО. 8 листопада біля села Славне Мар'їнського району Донецької області він отримав тяжкі поранення, від яких у Харківському госпіталі помер, сказав Руслан Пашко- директор школи.

Добровольці. Ті, хто стали солдатами, тому що того вимагав час – боронити рідну землю від ворога. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось водієм, кухарем, програмістом, хтось був студентом та кинув навчання.

Всі вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт…

Ми повинні шанувати пам’ять героїв земляків, які віддали своє життя для того, щоб ми сьогодні могли спокійно навчатись , працювати, відпочивати. Бути патріотами своєї країни і по першому поклику йти на захист рідної землі, а для цього ми маємо бути дружні та згуртовані. З такими словами звернувся до старшокласників Валерій Конопко – учасник бойових дій на сході України, представник ГО «ДІЯ» в місті Вараш

В кінці заходу старшокласниками було покладено квіти біля пам’ятної дошки Сергія Тарасюка.

Переглядів: 566 | Додав: Elektronik