Понеділок, 19.11.2018, 03:28

Головна » 2018 » Березень » 22 »
Із читання починається любов до рідного слова, рідної мови. А вдосконалити свої знання, поглибити їх і відчути багатство й красу рідної мови допомагають літературні читання, які відбуваються у бібліотеках.
21 березня з нагоди Всесвітнього Дня поезії бібліотека ЗОШ І – ІІІ ступенів
№ 5 м. Вараша скликала всіх поціновувачів поетичного слова на літературне читання поезії «Поезія – це небо і крило, бо від любові і задля любові».
У поетичний вінок України було органічно вплетено розмаїту творчість Ліни Костенко, Лесі Українки, Дмитра Білоуса, Тараса Шевченка, Лариси Сай та інших.
Всіх учасників літературних читань було нагороджено подяками. Ми, бібліотекарі, щиро вдячні вчителям та учням, що розділили свято поезії у нашій книгозбірні. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей в храмі книг ЗОШ І – ІІІ ступенів № 5!

Переглядів: 64 | Додав: school_librarian