Субота, 21.04.2018, 18:59

Головна » 2018 » Березень » 23 »

Здоров'я - безцінне багатство кожної людини і всього суспільства в цілому. Це головна умова повноцінного і щасливого життя. Як оберігати своє здоров'я, підтримувати здоровий спосіб життя та захистити себе від шкідливих звичок, 21 березня 2018 року учні 7-х класів пригадали під час участі у шкільному пізнавально-розважальному заході "Бути здоровим - це спосіб життя".

Команди «Імпульс» (7-А клас), «Вітамінки» (7-Б клас) та «Позитив» (7-В клас) проявили свої знання, здібності та творчість у 6 конкурсах: «Візитівка», «Ерудит», «Живий кросворд», «Пантоміма», «Найвищі цінності у житті людини», «Реклама».

Захід організовано соціальним педагогом А.Маранго-Гададою

Переглядів: 72 | Додав: Elektronik