Понеділок, 22.10.2018, 04:16

Головна » 2018 » Квітень » 6 »
Великдень… Вже добро небес
Сьогодні тут у нашім домі.
Вітаємось: – Христос Воскрес!
Заходьте, друзі і знайомі
(Ніна Куфко)

Великдень – одне з найбільших свят християн. В Україні святкують Пасху ще з Х ст. навесні й пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, тому й має назву Великдень, або Великий день.
До свята Пасхи у шкільній бібліотеці Вараської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 організовано виставку-перегляд «Світле Христове Воскресіння», де представлена різноманітна тематична література, а також писанки та інші учнівські роботи.

Крім того, в передвеликодній тиждень в нашу книгозбірню завітали учні
7-В класу разом з вчителем образотворчого мистецтва Ошурко Галиною Володимирівною, під час візиту вони ознайомилися з виставкою літератури та іншими цікавими ресурсами, що пов’язані з прийдешнім святом. Також у стінах нашої бібліотеки школярі з вчителем натхненно малювали святкові писанки.

Вітаємо всіх наших користувачів з Світлим Христовим Воскресінням!
Переглядів: 78 | Додав: school_librarian