П'ятница, 22.06.2018, 03:40

Головна » 2018 » Квітень » 12 »

Учні 4-Б класу під керівництвом класного керівника Редьки Г.П. та педагога-організатора Головаш С.А. провели захід «Світле свято Великодня». В святково прибраній залі піснями, віршами, сценками возвеличили радісне свято Воскресіння Ісуса Христа.

Всі глядачі із захопленням спостерігали за дійством на сцені, переглянули пізнавальну презентацію про  писанкарство та народні традиції, пов’язані із святом Великодня. Дякуємо всім учасникам та організаторам!

Переглядів: 21 | Додав: Elektronik