Субота, 26.05.2018, 02:28

Головна » 2018 » Квітень » 20 »
Семінар- практикум шкільних бібліотекарів

Одним з найважливіших пріоритетних напрямків бібліотек шкіл міста є підтримка та пропаганда читання як основи інтелектуального та особистісного розвитку дитини, підлітка та юнацтва. Так, 18 квітня 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти № 5 відбувся міський семінар-практикум для шкільних бібліотекарів за темою «Формування та розвиток читацької компетентності школярів».
         Цікавим і змістовним був проведений методичний брейнстормінг «Компетентний читач – вимога часу» методистом методичного кабінету Я. Горегляд, який не тільки розтавив логічні акценти щодо реалізації традиційних та інноваційних форм та методів роботи з читачами, а й показав шляхи і засоби щодо покращення стану читання учнів, надав можливість бібліотекарям-учасникам поспілкуватися і поділитися власним досвідом та власними думками у фаховому середовищі.
         Особливий інтерес у присутніх викликав бібліотечний буктрейлер «Чарівний світ казок пером Романа Демчука», підготовлений бібліотекарями навчального закладу №5 В. Матвійчук та
Ю. Савчук. У ході якого було популяризовано книгу відомого українського письменника, нашого земляка Романа Демчука «Ходить казочка Поліссям». Дана книга безкоштовно поповнила бібліотечний фонд навчальних закладів міста завдяки підтримці Благодійного фонду «Наш край» Василя Яніцького.
         При підведенні підсумків бібліотекарі висловились про актуальність проблеми, високий рівень підготовки та практичну значимість семінару.

КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти»

Переглядів: 38 | Додав: school_librarian