Середа, 12.12.2018, 16:58

Головна » 2018 » Квітень » 24 »

26 квітня 1986 року сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства, бо саме в цей день 32 роки тому "мирний" атом Чорнобиля, як його називали вчені, вийшов з-під контролю людини  й показав своє підступне нутро. Масштаби аварії були настільки великі, що пізніше вибух на Чорнобильській АЕС назвуть техногенною катастрофою ХХ століття.

Минають роки. Сьогодні, наше покоління навіть не здогадується про ту загрозу, яка колись  ледь не позбавила світ майбутнього.  Але, отримавши право на життя, ми маємо пам'ятати про ту трагічну ніч 26 квітня, про подвиг людей, яким ми забов'язані власним спасінням.

До річниці Чорнобильської катастрофи у бібліотеці  Вараської ЗОШ І -ІІІ ступенів № 5 до послуг користувачів організовано тематичну поличку "Чорнобильський вітер по душах мете...", де представлені різноманітні інформаційні ресурси : книги, газетні публікації, тематичні папки, малюнки тощо.

Бібліотека запрошує усіх бажаючих ознайомитися з матеріалами  Чорнобильської тематики!

Переглядів: 72 | Додав: school_librarian