Субота, 26.05.2018, 02:28

Головна » 2018 » Квітень » 26 »

Ми - атомні заложники прогресу,

Вже в нас нема ні лісу, ні небес

Так і живем. Від стресу і до стресу -

Абетку смерті маємо - АЕС

(Ліна Костенко, "Летючі катрени")

26 квітня 2018 року до Дня Чорнобильської катастрофи в бібліотеці Вараської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 було проведено годину пам'яті "Той тривожний квітень 86-го...", глядачами  заходу були - учні 9-Б класу з вчителем історії Клімкович Ю. Й.

Учасники заходу ознайомилися з книжковою виставкою літератури, хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи,а також переглянули документальний фільм під назвою "Чорнобиль - відлік часу"

Дзвони Чорнобиля закликають: "Пам'ятайте !"...

Переглядів: 84 | Додав: school_librarian