Понеділок, 19.11.2018, 03:16

Головна » 2018 » Квітень » 27 »

26 квітня  у Вараській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 було проведено День цивільного захисту,а з 23 квітня  по 27 квітня Тиждень безпеки дитини. Протягом Тижня та Дня ЦЗ класними керівниками було проведено перегляд та обговорення кіно та відеофільмів, вікторини, конкурс малюнків, виховні години, екскурсії до пожежної частини (5-Б кл. Коваленко С.О.), до центру цивільного захисту (7-Б кл. вч. Павлусь Н.С.), відкритий урок «Засоби захисту органів дихання» (6-А кл.,Павлусь Н.С.).

Переглядів: 31 | Додав: bodan36